ساری: از نظر جسمانی خسته بودیم

ساری پس از پیروزی تیمش در برابر فولام مصاحبه کرد و در خصوص مسائل تیم و بازیکنانش صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که توانسته بهمراه تیمش در ۵ روز اخیر دو دربی مهم لندن را با پیروزی پشت سر بگذارد در مصاحبه ای پس از شکست فولام حاضر شد و از خستگی تیمش گفت.

ساری که تیمش توانست با دو گل هیگواین و جورجینیو از سد همشهری خود بگذرد، گفت:”ما برای ۶۰ دقیقه خیلی خوب بازی کردیم. ما می توانستیم بازی را بکشیم و گل سوم را بزنیم. ما بازی را نتوانستیم بکشیم و در ۲۰،۲۵ دقیقه پایانی خیلی خسته بودیم، البته از نظر فیزیکی نه ذهنی.”

وی ادامه داد:”در ۷ روز ما ۱۲۰ دقیقه یک بازی سخت در برابر سیتی انجام دادیم، سپس ۹۰ دقیقه خیلی سنگینی در برابر تاتنهام انجام دادیم و حالا یک دربی مهم در برابر تیمی با مربی جدید که یک بازی سخت به حساب می آید.پس ما برای ۶۰ دقیقه خوب بودیم، بعد خسته شدیم، اما بعد از این ۷ روز این اتفاق عجیبی نیست.”

ساری درباره اختلاف ۲ امتیازی اش با رسیدن به تیم چهارم جدول گفت:”ما شانس فوق العاده ای داریم چرا که ۵ امتیاز عقب بودیم با دوبازی کمتر، حالا این اختلاف به ۲ امتیاز رسیده است.”

سرمربی چلسی اضافه کرد:”ما سعی می کنیم تا با تاتنهام رقابت کنیم، حالا آنها هم درگیر شده اند. برای هر چهار دو جایگاه هست و برای سه تیم یک جا. ما تا آخرین دقیقه از مسابقه می جنگیم، اما ما با جنگیدن در چهار بازی آخرمان خوب کار کردیم. ما به حداقل توانمان رسیدیم اما باید به راهمان ادامه دهیم.”