ساری: اودوی همیشه در ذهن من هست

 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که باید فردا شب در برابر دینامو کیف یکی از سخت ترین بازی های این فصل تیمش را در لیگ اروپا انجام دهد در کنفرانس خبری پیش از این بازی شرکت کرد و به خبرنگاران پاسخ داد.

در خصوص مصدومیت بازیکنان

سرمربی چلسی گفت:”ما خوش شانسیم که هیچ مصدومیتی نداریم.”

ساری گفت:”مطمئنا بعضی از بازیکنان خیلی خسته هستند چرا که هفته گذشته، هفته سختی بود. ما در فینال لیگ کاپ ۱۳۰ دقیقه بازی کردیم که خیلی سخت بود و نیاز داریم این شرایط را مدیریت کنیم، پس احتمالا بعضی از بازیکنان استراحت خواهند کرد.”

در خصوص هادسون اودوی

وقتی از سرمربی ایتالیایی چلسی در خصوص هادسون اودوی سوال شد او گفت:”هادسون اودوی همیشه و در هر بازی در ذهن من هست. من نمی دانم اگر فردا او در زمین خواهد بود یا نه چرا که رسانه ها هم روی بازیکنان جوان انگلیسی فشار می آورند، چرا که آنها باید پیشرفت کنند.”

وی ادامه داد:”من هیچ بازیکن ۱۸ ساله ای را در چنین سطحی ندیده ام. پس کالوم هم یکی از آن بازیکنان انگلیسی است که باید بهتر شود. این خیلی مهم است و بعد او می تواند وقتی ۲۲، ۲۳ شد به یک بازیکن برتر تبدیل شود و او الآن نیاز دارد بدون فشار به کارش ادامه دهد. من فکر می کنم رسانه ها فشار زیادی روی بازیکنان انگلیسی می آورند.”