ژیرو:‌ با این شرایط نمی مانم

اولیور ژیرو بعد از درخشش در لیگ اروپا و هتریک در برابر دینامو کیف از وضعیتش ابراز نا رضایتی کرد و تهدید کرد که با این شرایط او شانسی برای ماندن در چلسی قائل نیست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اولیور ژیرو که در تابستان با تیم ملی کشورش قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده است حالا از وضعیتش در چلسی خیلی راضی به نظر نمی رسد.

این مهاجم فرانسوی که در لیگ برتر ۲۰ بازی برای تیمش انجام داده که ۱۴ تای آنها را به عنوان بازیکن ذخیره تجربه کرده است توانسته در لیگ اروپا درخشش قابل توجهی داشته باشد. او در ۹ بازی انجام داده اش در لیگ اروپا۹ گل برای تیمش به ثمر رسانده است.

او پس از هتریک در برابر دیناموکیف در مصاحبه ای شرکت کرد و در پاسخ به سوالی که از او درباره نقشش در چلسی و ادامه آن در فصل آینده صحبت شد، گفت:”نه!نه! هیچ شانسی نیست، من یک رقیبم. من ۳۲ سالم است اما هنوز جوانم. من از نظر فیزیکی خیلی خوب هستم.”

ژیرو ادامه داد:”وقتی روی تردمیل تست آمادگی جسمانی می دهیم من همیشه یکی از بهترین ها در تیم هستم. من انگیزه ادامه دادن را دارم، بعضی از بچه ها از من سوال می کنند چرا من از تیم ملی خداحافظی نکردهم، اما من هنوز گرسنه موفقیت هستم و می دانم که چقدر دلم برای فوتبال تنگ خواهد شد.”

وی گفت:”من بیشتر و بیشتر می خواهم، فکر می کنم که سال های زیبایی پیش روی من وجود دارد.”

مهاجم بلند قامت چلسی اضافه کرد:”من در دوره حرفه ام لحظات سخت زیادی داشت، بعد از قهرمانی در جام جهانی، می خواهم از فوتبالم لذت ببرم. من می خواهم همه بازی ها را بازی کنم و در زمین خوشحال باشم، اما من تیم را انتخاب نمی کنم، این مربی است که تصمیم می گیرد.”

او گفت:”من در لیگ اروپا بازی می کنم و خوشحالم که به تیمم کمک کردم ت ابه مرحله های بالا تر برود. هدف خیلی واضح است که قهرمانی است. اما لیگ برتر چیز دیگری است، ما در حال حاضر از آینده نمی دانیم، کسی نمی دانم چه رخ خواهد داد، خواهیم دید.”