هازارد با زیدان توافق کرده است

ادن هازارد پس از صحبت کردن با زین الدین زیدان با او به توافق رسیده است که چلسی را ترک کرده و راهی مادرید شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، زیدان با ستاره تیم چلسی صحبت کرده است تا او را راضی به انتقال به مادرید کند.

ادن هازارد که هیچ علاقه مخفی ای برای رفتن به رئال مادرید ندارد و بارها درباره این موضوع صحبت کرده است تنها یک قدم تا رسیدن به رئال مادرید فاصله دارد.

اما چلسی با دوران سختی روبه رو خواهد بود، این بازیکن که احتمالا در تابستان چلسی را ترک خواهد کرد باشگاهش را دچار مشکل خواهد کرد، چرا که آبی ها از سوی فیفا با محرومیت از پنجره نقل و انتقالات رو به رو هستند و نمی توانند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرند.

اگر هازارد نتواند باشگاهش را برای انتقال در پایان این فصل راضی کند، او می تواند در سال آینده و با پایان قراردادش در سال ۲۰۲۰ به طور رایگان به مادرید برود.

ادن هازارد که در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد با شبکه تلویزیونی VTM صحبت کرد و گفت:”در حال حاضر هیچ کسی منتظر من نیست. ما هنوز دو ماه مهم با چلسی داریم. ما می توانیم لیگ اروپا را ببریم.”

وی ادامه داد:”ما باید لیگ اروپا را ببریم و یا در لیگ برتر در جمع چهار تیم باشیم تا به لیگ قهرمانان اروپا برسیم. من به این موضوع فکر می کنم.”

هازارد اضافه کرد:”من به این موضوع فکر می کنم، اینکه در سه چهار ماه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد مهم نیست. من نمی دانم ولی خواهیم دید چه می شود.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر