ساری: شانس آوردیم ولی نتیجه عادلانه است

ساری معتقد است تیمش خوش شانس بوده که توانسته در ۱۰ دقیقه پایانی بازی را برگردانده و ۳ امتیاز مهم را بدست بیاورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مائوریتسو ساری که از برد تیمش در دقایق پایانی در برابر کاردیف خوشحال به نظر می رسید در کنفرانس خبری پس از این بازی شرکت کرد و در خصوص این بازی صحبت کرد.

او در صحبت هایش را اینگونه شروع کرد که تیمش خوش شانس بوده است و او گفت:”ما خوش شانس بودیم چرا که در نیمه اول خوب بازی نکردیم. ما گلی که خوردیم را خیلی شبیه به گل مقابل اورتون خوردیم ولی امروز توانستیم عکس العمل بهتری نشان بدهیم. ما خوش شانس بودیم برای گل اول اما در پایان فکر می کنم مستحقق پیروزی بودیم.”

سرمربی چلسی اضافه کرد:”امروز ما خیلی بد شروع کردیم اما در انتها برنده شدیم، شاید با کمی شانس اما من مطمئنم در برابر اورتون هم کمی بد شانس بودیم.”

ساری درباره سرمربی کاردیف که از تصمیمات داوری عصبانی بود گفت:”نیل به من گفت که مطمئن است گال اول آفساید بوده است، او درباره تصمیمات داور با من صحبت کرد، من می توانم وضعیت آنها را متوجه شوم. آنها برای بقا می جنگند، امروز خیلی برای آنها مهم بود و آنها تا ۱۰ دقیقه پایانی برنده بودند، پس من درک می کنم.”

او همچنین درباره انتخاب ترکیب تیمش بدون هازارد و کانته گفت:”من فکر نمی کنم هازارد و کانته بتوانند در این فصل ۷۰ بازی انجام بدهند. هازارد امروز بیشتر از ۴۸ بازی کرده است. آنها در با تیم های ملی خود دو بازی انجام داده اند، هازارد ۱۸۷ دقیقه بازی کرده و کانته ۱۷۵ دقیقه. در فصل زمان هایی هست که باید استراحت کنید. در آخر ما خوش شانس بودیم چرا که توانستیم سه امتیاز را بگیریم. هازارد ۳۵ دقیقه بازی کرد و کانته بازی نکرد. برای ما مهم است که آنها در هفت بازی مانده در لیگ برتر شرایط خوبی داشته باشند. من می دانم که آنها بازیکنان مهمی هستند، اما باید تصمیم درست را می گرفتم.”