ساری: می توانیم در آنفیلد امتیاز بگیریم

ساری معتقد است تیمش در بازی آینده خود در برابر لیورپول می تواند دست پر از آنفیلد به لندن بازگردد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که بهمراه تیمش به لیورپول سفر خواهد کرد تا در برابر شاگردان کلوپ به میدان برود در مصاحبه ای به این بازی پرداخت.

سرمربی چلسی در خصوص این بازی گفت: “ما با لیورپول رو به رو خواهیم شد که سخت خواهد بود، اما برای ما هر بازی سخت است. لیورپول یکی از بهترین تیم های حال حاضر انگلستان است، آنها به فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان رسیده اند و بازی در آنفیلد همیشه سخت است.”

وی ادامه داد:”ما می دانیم این بازی ریسکی است اما ما این را هم می دانیم که وقتی ۱۰۰ بازی خودمان را انجام دهیم می توانیم در هر صورت امتیاز بگیریم. ما از نظر جسمانی در شرایط خوبی هستیم و از نظر ذهنی هم همین شرایط را داریم.”

او در خصوص اینکه لیورپول احتمال دارد اشتباه کند گفت:”آنها زیر فشار هستند اما این معمول است، اگر آنها می خواهند لیگ برتر را ببرند باید مدت زمان زیادی زیر فشار باشند، اما این فشار خوب باشد. شما می توانید نگران باشید اما همچنین می توانید در سطح انگیزشی خوبی باشد، این مثبت است تا منفی. در حال حاضر ما برای رسیدن به چهار تیم می جنگیم و به امتیاز نیاز داریم ما می دانیم که گرفتن امتیاز در لیورپول سخت است، اما باید تمام راه ها را امتحان کنیم.”

چلسی و لیورپول در حالی به مصاف هم خواهند رفت که این بازی یاد آور حادصه هیلسبرو است که این یکشنبه ۳۰ سالگی این حادثه تراژدی خواهد بود.

وقتی از ساری درباره هواداران چلسی سوال شد که آیا آنها به ۹۶ نفری که در این حادثه جان باخته اند، احترام خواهند گذاشت یا خیر، گفت:”بله، اینطور فکر می کنم. این فرصت خوبی است که هواداران ما به آنها احترام بگذارند و مطمئنا آنها در لیورپول همینکار را خواهند کرد.”