ساری: باید به فینال برسیم

ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با فرانکفورت شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و به مسائل مختلف تیمش پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که توانست با شاگردانش مجوز حضور در لیگ قهرمانان اروپا سال آینده را کسب کند با خیالی راحت در کنفرانس شرکت کرد و به مسائل مختلف تیمش پرداخت.

وقتی در ابتدا از او درباره محرومیت چلسی از نقل و انتقالات سوال شد، گفت که هیچ جوابی ندارد و نمی تواند کمکی کند.

اما او سپس درباره مصدومیت کانته گفت:”او مشکل همسترینگ دارد، مصدومیت خیلی جدی ای نیست اما مطمئنا او نیاز دارد چند هفته ای استراحت کند. اگر به فینال برسیم می تواند در فینال بازی کند.”

سرمربی چلسی همچنین در خصوص بازی تیمش گفت:”آسان نخواهد بودژ چرا که ما باید در برابر تیمی خطرناک بازی کنیم. همان چیزی که در بازی رفت دیدیم. آنها خیلی هماهنگ هستند و در فاز هجومی خیلی تندرو و خطرناک اند، مخصوصا وقتی که بتوانند در ضد حمله ها صاحب فضای خالی شوند ، بازی خطرناکی خواهد بود.”

وی ادامه داد:”در نیمه نهایی، همیشه باید با تیم های قوی و بازیکنان قدرتمند بازی کنید، پس سخت است که بگویم ما شانس بیشتری داریم. آنها یوویچ و ربیک، دو مهاجم خوب دارند و ما باید مراقب آنها باشیم.”

ساری اضافه کرد:”ما به هدف باشگاه در این فصل رسیده ایم و خیلی از این بابت خوشحالم. حالا ما باید در یک رقابت دیگر بازی کنیم که هدف اول ما رسیدن به فینال و سپس بردن آن است، چرا که احساس می کنیم استحقاق جام را داریم. این یک بازی حساس برای ماست و باید برنده شویم.”

این مربی ایتالیایی در خصوص فاصله آمادگی تیمش با صدر نشینان لیگ برتر گفت:”ما ۲۴ امتیاز با منچستر سیتی اختلاف داریم و خیلی سخت است که به شرایط آنها برسیم، ما باید کار کنیم و نیاز داریم که در بازار نقل و انتقالات فعال باشیم، رسیدن به سطح بالای آنها کار آسانی نیست.”