لوفتوس چیک:‌ دوست دارم مثل لمپارد گلزن باشم

لوفتوس چیک به عنوان نماینده بازیکنان در کنفرانس خبری پیش از بازی با فرانکفورت شرکت کرده و در خصوص این بازی و شرایطش در تیم صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هافبک ۲۳ ساله و انگلیسی تیم چلسی که در این فصل توانسته جزو لیست اصلی بازیکنان چلسی بوده و گلهای مهمی را در لیگ اروپا برای تیمش به ثمر برساند خود را آماده می کند تا دهمین بازی خودش در این لیگ را انجام دهد.

شاید این فصل را بتوانیم بهترین فصل این بازیکن در چلسی بدانیم، که خود روبن لوفتوس چیک این گونه گفت:”در طول دوره حرفه ایم این فصل بیشترین بازی را کرده ام، بیشترین گل را زده ام و بیشتر بازی کرده ام. احساس خوبی دارم، من با چلسی جام هایی را برده ام اما هیچ وقت احساس نکردم که یکی از بازیکنان اصلی و تاثیر گذار در بردن جام بوده ام.”

وی ادامه داد:”خیلی از بازی های در لیگ اروپای این فصل بوده است، گلهایی زده ام و به تیم کمک کرده ام، این بار بالای سر بردن جام، احساس متفاوتی خواهد داشت، دوست دارم از این احساس برای کمک کردن به تیم استفاده کنم.”

هافبک تیم چلسی ادامه داد:”من زمان های سختی را در سالهای اخیر با مصدومیت داشته ام. حتی این فصل هم چند بازی مصدوم شده ام اما می دانم که از نظر ذهنی چطور با آن کنار بیایم و آماده بمانم چرا که در دوره مصدومیتم هم به زمین بر می گردم. من الآن ۲۳ ساله ام و نباید من را به عنوان یک بازیکن جوان ببینند. من منتظر بودم تا فرصت داشته باشم و خودم را نشان دهم.”

وقتی از لوفتوس درباره اینکه آیا لمپارد الگوی اوست یا نه سوال شد، این بازیکن گفت:”او مطمئنا یکی از بهترین هاست، من درباره او و در زمانی که در آکادمی بودم با مربی ام خیلی تحقیق کردم. شیوه ای که وارد محوطه جریمه میشد و زمان بندی اش برای گلزنی هایش همیشه چیزی بوده که من به عنوان یک هافبک دوست داشته ام، هافبکی که توانایی گلزنی دارد.”

او ادامه داد:”من دوست دارم بازیکنی باشم که می تواند در لیگ برتر گلزنی کند، این چیزی است که به عنوان پیشرفت نگاهش می کنم.”