خداحافظی رویایی چک در کنار چلسی

پتر چک که در انتهای فصل قصد دارد از دنیای بازیکنی خداحافظی کند، باید آخرین بازی اش را در فینال لیگ اروپا و در برابر هم تیمی های سابقش انجام دهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پتر چک که روزهای درخشانی را در تیم چلسی سپری کرده است و در این دوران توانست به تمام جام هایی تیمی رسیده حتی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را نیز تجربه کند.

حالا این دروازه بان کهنه کار با آرسنالی به فینال رسیده است که هنوز نتوانسته جامی اروپایی را بدست بیاورد. اما چک رویای دیگری را در سر می پروراند. او در آخرین بازی دوران حرفه ای اش می تواند در مقابل تیمی بازی کند که تمام افتخاراتش را در آن تیم بدست آورده است.

یک خداحافظی فراموش نشدنی برای چک، فینال لیگ اروپا در کنار چلسی. خود او در این باره اینچنین گفت:”برای من فوق العاده ترین روش برای اتمام دوران حرفه ای ام فینال در برابر تیم سابقم است. برای من خیلی خاص است و امیدوارم که بتوانم آن را هم برنده شوم. این چیزی است که می خواهم، می خواهم در انتهای حرفه ام برای آرسنال هم جامی را ببرم.”

چک در سال ۲۰۱۵ به آرسنال پیوست و تنها ۲ جام FA Cupرا بالای سر برده است که با تعداد قهرمانی هایش در چلسی قابل مقایسه نمی باشد.