هازارد: اگر بازی آخرم باشد، تمام تلاشم را می کنم

 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که شب گذشته در ترکیب آبی ها مثل بازی های دیگرش در این فصل نمایش قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت، در خصوص این بازی و آینده اش در چلسی صحبت کرد.

ادن هازارد گفت:”بازی سختی بود، اما وقتی بازی شروع می شود شما فکر می کنید که به فینال می رسید، مخصوصا اگر بازی رفت را خارج از خانه مساوی کرده باشید.”

وی ادامه داد:”در نیمه اول ما تیم بهتری بودیم اما مثل اکثر بازی های این فصل ۵ دقیقه بعد از شروع نیمه دوم گل خوردیم. در انتها ما فشار آوردیم، آنها هم دو یا سه موقعیت خلق کردند. در آخر همه چیز ۵۰-۵۰ بود، بهترین بازی ما نبود اما در آخر شخصیت ما خوب بود و صعود کردیم. از اینکه به باکو می رویم تا قهرمان شویم خوشحالیم.”

ستاره چلسی درباره پنالتی ها گفت:”پنالتی است و شما نمی دانیم چه خواهد شد. همیشه من زمانی که مجبور هستم مسئولیت پنالتی را می پذیرم، من گل زدم و ما بردیم، من خوشحالم که پسر ها ( بازیکنان چلسی) و هواداران خوشحال اند.”

او ادامه داد:”اما هنوز تمام نشده است و ما یک بازی دیگر در برابر آرسنال داریم، ما در دو سه سال گذشته در مقابل آنها مشکل داشته ایم، پس باید به باکو برویم و با کیفیت بازی کنیم تا برنده شویم.”

هازارد در خصوص آینده اش و احتمال ترک چلسی نیز صحبت کرد و گفت:”من فقط به برنده شدن برای این باشگاه و برای این بازیکنان فکر می کنم، اگر این بازی آخر من باشد من تمام تلاشم را خواهم کرد، اگر هم نباشد خواهیم دید. در ذهن من هنوز چیزی را نیم دانم. من فقط به بردن بازی ها فکر می کنم.”