ژیرو: به کپا اعتماد داریم

اولیور ژیرو که در شب گذشته در ترکیب اصلی تیمش در برابر فرانکفورت بود در خصوص صعود به فینال لیگ اروپا و مسائل مرتبطش صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ژیرو که توانسته به همراه هم تیمی هایش در لیگ اروپا تا فینال باکو خودشان را برسانند پس از پیروزی در برابر فرانکفورت مصاحبه ای انجام داد.

او گفت: “ما مطمئنا خیلی خوشحالیم، ما می خواهیم که به فرانکفورت اعتبار بدهیم و هوادارانشان هیچگاه کم نیاورند. آنها در هر دو بازی خیلی خوب بودند و برای ما بازی سختی بود. آنها به بازی برگشتند و در پنالتی ها همه چیز ۵۰-۵۰ بود که در آخر ما کمی خوش شانس بودیم و با تشکر از کپا و عملکرد او ما توانستیم آنها را شکست دهیم و به فینال برسیم. ما می دانیم که کپا در پنالتی ها چقدر خوب است و به او اعتماد داریم. او خیلی خوب کار کرد و ما راضب هستیم چرا که او واقعا دروازه بان خوبی است و لیاقتش را دارد.”

وی ادامه داد:”ما هر سال می خواهیم که جام ببریم و این آخرین شانس ما در این فصل است. چند سالی است که لیگ برتر خیلی قدرتمند شده است، مشکل اینجاست که ما در انتهای فصل خیلی خسته می شویم چرا که بازی های زیادی انجام می دهیم، اما واقعا لیگ برتر امسال خیلی خوب بوده و لیاقتش را داشته است.”