هازارد بهترین بازیکن و زننده بهترین گل فصل شد

شب گذشته باشگاه چلسی میزبان مراسم انتخاب بهترین های فصل بود که ادن هازارد تمام جایزه های ممکن را دریافت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد اولین بازیکنی در تاریخ باشگاه چلسی شد که توانسته هر سه جایزه فصل را تصاحب کند. او همچنین توانسته بود در سالهای ۲۰۱۴،۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ عنوان بهترین بازیکن فصل را مال خود کند.

ادن هازارد پس از آنکه جایزه اش را از دستان ساری و زولا دریافت کرد، گفت:”من از زمانی که آمدم رابطه خوبی با تماشاگران داشته ام، همیشه بازی کردن در استمفوردبریج و جلوی هواداران باعث افتخار است،برای همین است من در زمین هستم، وقتی باری باشگاه فوق العاده ای چون چلسی بازی می کنید می خواهید در انتهای فصل چیزی را برنده شوید، حالا ما این شانس را داریم، با هواداران به باکو خواهیم رفت و با جام بر می گردیم.”

هازارد همچنین از سوی هم تیمی هایش به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شد، هشت بازیکن توانسته اند تا اینجا فصل از پاس گلهای بهترین بازیکن سال بلژیک استفاده کرده و گلزنی کنند.

او توانست با گلی که در برابر لیورپول به ثمر رساند، جایزه بهترین گل فصل را نیز به نام خود ثبت کند.

هادسون اودوی، وینگر جوان چلسی نیز که در این فصل توانست نگاه ها را به خود جلب کند، جایزه بهترین بازیکن جوان فصل را به نام خود ثبت کرد.

همچنین کانر گالگر هافبک جوان آبیها به عنوان بهترین بازیکن آکادمی انتخاب شد و جایزه اش را دریافت کرد.

در انتها ار گری کیهیل که در انتهای فصل از جمع آبی ها جدا خواهد شد، تجلیل شد.

بهترین های تیم بانوان نیز در این مراسم انتخاب شدند که در سالی که تیم بانوان برخلاف سال های گذشته نتوانست به قهرمانی برسد، ارین کاتبرت به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد،

سوفی اینگل نیز از نظر هم تیمی هایش به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد.