ساری: ما به هدف باشگاه رسیدیم

سرمربی تیم فوتبال چلسی معتقد است که تیمش توانسته انتظارات باشگاه را در این فصل بر آورده کرده و از مقام سوم راضی است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که با تساوی در برابر لستر سیتی فصل را در رتبه سوم لیگ برتر تمام کرد، در آخرین کنفرانس خبری این فصل لیگش حاضر شد.

او گفت:”فصل سختی بود اما ما در آخر خوشحالیم، ما سه ماه قبل مشکل داشتیم اما خیلی خوب عکس العمل نشان دادیم.”

وی ادامه داد:”ما در رتبه سوم فصل را تمام کردیم، ما به هدف باشگاه که برگشت به لیگ قهرمانان اروپا بود رسیدیم، در فینال جام اتحادیه در مقابل منچستر سیتی بعد از آنکه لیورپول و تاتنهام را شکست دادیم بازی کردیم، دو تیمی که فینالیست لیگ قهرمانان اروپا هستند.”

سرمربی چلسی گفت:”ما یک بازی خیلی مهم در فینال لیگ اروپا داریم، در حال حاضر فصل خیلی خوب بوده است اما امیدوارم که فوق العاده بشود.”

ساری در واکنش به قهرمانی منچستر سیتی و دوم شدن لیورپول، گفت:”هر بازی در انگلستان سخت است و خیلی رقابتی است، چرا که لیگ برتر بهترین در دنیاست. خیلی سخت است که کلوپ ۹۶ امتیاز بدست بیاورد اما قهرمان لیگ نشود. من فکر می کنم که آنها بد شانس بودند که فصل پیش هم با ۹۱ امتیاز دوم شدند، من می توانم درک کنم که چه احساسی دارد.”

وقتی از او درباره آینده ادن هازارد سوال شد، گفت:”ادن هفت سال است که در انگلستان خیلی خوب کار کرده، او به یکی از بهترین بازیکنان در اروپا تبدیل شده است اما ما باید به هر تصمیمی که می گیرد احترام بگذاریم، من هم مثل تمام هواداران چلسی امیدوارم که او با ما بماند.”