ساری: تلاش می کنیم تا کانته آماده فینال شود

ساری سرمربی تیم فوتبال چلسی در کفنرانس خبری ای پیش از حضور در فینال لیگ اروپا شرکت کرد و آخرین وضعیت مصدومان تیمش را بازگو کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که خودش را آماده فینال لیگ اروپا می کند در خصوص مصدومان تیمش صحبت کرد.

او گفت:”مطمئنا ما تلاش می کنیم تا کانته آماده شود. او دیروز در بخشی از تمرین حضور داشت، پس احتمال دارد که او آماده بازی فینال باشد.”

ساری درباره دیگر مصدومان تیمش گفت:”رودیگر شانسی ندارد،لوفتوس چیک و هادسون اودوی هم مطمئنا آماده نخواهند بود و تنها بازی کنی که می تواند آماده بازی باشد، کانته است.

ساری در خصوص مصدومیت لوفتوس چیک که در یک بازی دوستانه در آمریکا اتفاق افتاد گفت:”در بوستون زمین خیلی خوب نیود، اما با مصدومیتی این چنینی، زمین تنها دلیل نیست و می تواند دلایل زیادی داشته باشد، ما نمی توانیم بگویم به خاطر زمین بوده است.”

وی ادامه داد:”مصدومیت او خیلی شبیه به مصدومیت اودوی است، یکی نیست ولی خیلی شبیه است. من نمی دانم که چه مقدار طول می کشد، خیلی سخت است که بتوان زمان گفت، چهار ماه، پنج ماه…خیلی سخت است. شاید او بتواند بعد از ۵ ماه با تیم تمرین کند. سپس او نیاز دارد که ۱۰۰ درصد ممکن باشد. من به طور قطع زمانی را نمی دانم اما ۴ تا ۶ ماه طول می کشد.”

ساری اضافه کرد:”لوفتوس چیم می توانست یک بازیکن خیلی مهم برای ما باشد، مخصوصا در بازی ای پیش رو داریم. او در فضا ها خیلی برای ما مفید است. من مایوسم از مصدومیتش اما صحبت کردن درباره او سودی ندارد. مطمئنم که او می تواند قوی تر از گذشته برگردد. او می تواند یکی از بهترین هافبک های اروپا باشد.”

او همچنین درباره بازی فینال و فاصله زیاد لندن تا باکو نیز صحبت کرد و گفت:”مکان مسابقه مشکل بزرگی برای هواداران ماست، بهتر بود اگر مکان دیگری بود شاید وضعیت برای هر دو تیم مشابه باشد، اما برای همه بهتز است که با ۳۰ هزار هوادار چلسی و ۳۰ هزار هوادار آرسنال برگزار شود.”

سرمربی چلسی در باره جدال در زمین مسابقه و در مقابل آرسنال گفت:”معمولا بازی در مقابل آرسنال یک بازی باز است، آنها دو مهاجم خطرناک دارند، لاکازت و ابامیانگ. آنها به عنوان تیم ودر فاز هجومی خیلی خطرناک هستند. آنها می توانند حریفشان را در نیمه حریف پرس کنند و بازی کردن در مقابل آنها آسان نیست. مربی آنها خیلی خوب کار کرده است و بازی سختی است.”

ساری در انتهای صحبت هایش گفت:”ما در ژانویه مشکل داشتیم اما توانستیم که واکنش خوبی نشان بدهیم و حالا احساس می کنیم که لیاقت بردن را داریم. ما برای گروهمان جام می خواهیم، برای بازیکنان، کادر فنی، هواداران و باشگاه جام می خواهیم. اگر بتوانیم برنده شویم، فصل فوق العاده ای داشته ایم.”