پولیسیچ:‌ اینجا هستم تا گل بزنم و پاس گل بدهم

کریستین پولیسیچ با اتمام بازی هایش برای تیم دورتموند در باشگاه چلسی حاضر شد و در خصوص آینده اش در این تیم صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پالیسیچ آمریکایی که اولین خرید چلسی به حساب می آید در ژانویه به این تیم پیوسته بود و تا پایان فصل در دورتموند توپ زد.

این بازیکن ۲۰ ساله که یکی از استعداد های بوندسلیگا به شمار می رفت با حضور در استمفوردبریج در خصوص آینده اش در چلسی صحبت کرد.

پولیسیچ گفت:”من یادم می آید که با پدرم برای دیدن چند تا از بازی های بزرگ لیگ برتر برای تماشا رفته ام، یادم می آید که چند تا از بازی های چلسی و دیگر تیم ها را دیده ام. وقتی بازی های چلسی را می دیدم همیشه بازی دروگبا و لمپارد را نگاه می کردم. اتفاقی که در ذهن من مانده است شاید ضربه پنالتی دروگبا (در فینال لیگ قهرمانان اروپا) باشد.”

وینگر جوان چلسی گفت:”من همیشه می خواستم که حرفه ای بازی کنم، مخصوصا در اروپا و لیگ برتر که چیزی بود که می توانستم نگاه کنم و در آمریکا پیشرفت کنم، لیگ برتر جایی است که همیشه می خواستم در آن باشم.”

او ادامه داد:”من وقتی ۱۵ سالم بود که دورتموند رفتم، چیزی بود که همیشه می خواستم در زمانی درست اتفاق بیافتد. حالا فقط احساس می کنم که قدم درستی برداشته ام. زمان حضورم در دورتموند فوق العاده بود و هنوز این احساس را دارم. این انتقال (انتقال به چلسی) یک قدم بزرگ است، فوق العاده است که به اینجا و انگلستان بیایم. اگر شما می خواهید پیشرفت کنید باید خودتان را در بهترین جایگاه قراردهید.”

وی در خصوص ادن هازارد، ستاره این روزهای تیم چلسی نیز گفت:”ادن بازیکن خارق العاده ای است، ما همه این را می دانیم و اگر بتوانم به سطح او نزدیک شوم خوشحال خواهم بود. او بازیکن فوق االعاده ای است. می خواهم وارد تیم شوم و خودم باشم، و بهترینم را انجام دهم.”

پولیسیچ ادامه داد:”می خواهم از استعدادم، از توانانیی هام، از سرعتم و خلاقیتم برای کمک کردن استفاده کنم، مخصوصا در پایان دادن کار هجومی با گل زدن و پاس گل دادن، برای همین اینجا هستم. می خواهم برای هم تیمی هایم همه کاربکنم.”

استعداد تازه آبی پوش شده چلسی اضافه کرد:”فکر می کنم که می توانم در کناره ها تاثیر گذار باشم.من شانس این را داشته ام که در دورتموند در هر دو سمت زمین بازی کنم و تجربه بازی به عنوان بازیکن شماره ۱۰ را هم در تیم ملی دارم. واقعا در هر پستی در خط حمله می توانم راحت بازی کنم. من به عنوان وینگر در دورتموند خیلی راحت بودم.”

وی گفت:”من سیستمی که چلسی بازی می کند را دوست دارم، خیلی جریان آزادانه ای دارد، سیستم هجومی می تواند برای من خوب باشد.”