متن خداحافظی هازارد با چلسی و هواداران

ادن هازارد پس از نهایی شدن قراردادش با رئال مادرید با انتشار متنی احساسی از باشگاه چلسی و هوادارانش خداحافظی کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد بعد از اینکه با چلسی توانست ۲ بار قهرمانی در لیگ برتر، ۲ بار قهرمانی در لیگ اروپا، ۱ قهرمانی در جام اتحادیه و ۱ قهرمانی در جام حذفی را با چلسی بدست بیاورد این تیم را ترک کرده و راهی مادرید شد. او پس از جدایی اش اینگونه خداحافظی کرد:

به دوستان و خانواده چلسی،

شما می دانید که من می خواستم به رئال مادرید بروم، هیچ وقت مخفی نکرده ام که رویای من بازی کردن برای آنها بود و این از زمانی است که من جوان بودم و اولین گلم را زدم. من سعی کردم بهترینم در شرایط سخت و مخصوصا در تمرکز رسانه باشم، مخصوصا در ۶ ماه گذشته.

اکنون باشگاه ها به توافق رسیده اند و امیدوارم که متوجه باشید که بدنبال بخش دیگر زندگی ام هستم، فقط مانند تمام کسانی که باید شانس دنبال کردن رویایشان را داشته باشند. ترک کردن چلسی بزرگترین و سخت ترین تصمیمی بود که تا به امروز در حرفه ام گرفته ام.اکنون که همه چیز مشخص است می خواهم این را بگویم که همیشه برایم این چنین ثبت شده بود، من عاشق تمام لحظاتم در چلسی بودم، چه زمانی که درگیر تیم بودم و چه زمانی که تصمیم به ترک باشگاه گرفتم.

من فقط ۲۱ سالم بود که به چلسی آمدم، پس من اینجا بزرگ شدم تا مرد شوم و با تمام شما بازیکن بشوم. شما کمک کردید تا کاپیتان تیم ملی بلژیک بشوم. مطمئنا زمان های سختی بوده است، برای تیم و همچنین برای شخص خودم، این فوتبال حرفه ای است، هرچند فوتبال برای ما درباره نگهداشتن توپ زیر پایم، بازی کردن و لذت بردن از هر لحظه است. ما خوش شانس بودیم که زیبا بازی کردیم و این چیزی است که در آینده به عنوان نکته مربیگری خوهم گفت! فوتبال بازی کن و از آن لذت ببر!

حتی وقتی که ما خوب بازی نکردیم، من سعی کردم که بهترینم باشد و به این خاطر از حمایت های فوق العاده شما ممنونم. آن روجیه جنگنده و رها شدن از تمام کم آوردن ها بخشی از فرهنگ چلسی و این مستقیما روی من تاثیر گذار بود.

وقتی من به لحظات سپری شده ام در لباس چلسی فکر می کنم، خیلی اتفاقات بوده است، ما خوش شانس بودیم تا بازی های بیشتری را بردیم تا بازنده باشیم.کسانی که من را می شناسند می دانند که من لیستی از آنچه برده ام را نداردم، می توانم بگویم تمام آنچه با تیم و چه انفرادی بدست آورده ام فوق العاده بوده است. روزی می نشینم و آب جو می خورم و می خندم و با افتخار درباره پنالتی ای که جلوی کریستال پالاس از دست دادم و یا گل های مقابل تاتنهام، آرسنال و لیورپول صحبت خواهم کرد.

خاطره های به خاطر جو و اتفاقات ساخته می شوند، امیدوارم همیشه به آنها افتخار کنم، پس افتخار می کنم، اگر در تور آمریکا باشد، یا در ساندلند در سه شنبه شب، در روسیه در پنجشنبه و حتما تمام بازی ها در بریج (استمفورد بریج)، شما همیشه از من حمایت کرده اید و مرا تشویق کرده اید که فوتبال بازی کرده و خودم باشم، از بازی خودم لذت ببریم، من فقط متاسفم که به عنوان مدافع قهرمانی تیم را ترک نمی کنم.

ما بازیکنان فوق العاده زیادی داریم و مفتخر ترین لحظات زمانی بود که عضوی از این تیم بودم، ما جام حذفی، جام اتحادیه، لیگ اروپا و لیگ برتر را به عنوان خانواده برنده شدیم، هر کدام خاص هستند و این برای من دوست داشتنی ترینش برای من بازی چند هفته پیش در باکو بود که پایان راه طولانی ما در فصل و جام جهانی بود.

چلسی و مخصوصا هواداران چلسی همیشه برای من خاص خواهند بود و فصل بعد اول نتیجه شما را دنبال می کنم، امیدوارم که در لیگ قهرمانان اروپا در با هم بازی کنیم و هر فصل بتوانیم با هم دیدار کنیم.

قبل از رفتنم، از تمام افراد که در باشگاه هستند و از خدماتشان ممنونم. از تمام هم کاران سابقم که در زمانی مناسب با هم خداحافظی خواهیم کرد،اما باید از مالک باشگاه آقای آبراموویچ و هیئت مدیره اشت که برای رسیدن به یک نه، بلگه دو رویای من کمک کردند. اولین رویای من بازیکن چلسی شدن بود و امروز دومین آرزویم بازیکن رئال مادرید بودن.

برای تمام شما و بهترین دوستانم، بهترین آرزو ها را دارم.

ادن