بازگشت اسطوره به استمفوردبریج

فرانک لمپارد به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال چلسی معرفی شد که با آمدنش امید روزهای خوش در استمفوردبریج را به ارمغان آورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که پس از یک فصل موفق در دربی کانتی، بعد از جدایی ساری فرصت خود نمایی را در تیمی پیدا کرده است که همچون خانه او است و از محبوبیت بی نهایتی روی سکو ها و همچنین مالک باشگاه (آبراموویچ) برخوردار است.

سوپر فرانک ۴۱ ساله بعد از امضای قراردادش با چلسی گفت:”از برگشتنم به چلسی و به عنوان سرمربی خیلی احساس افتخار می کنم. همه می داندند که من عاشق این باشگاه و گذشته ای که رد اینجا داشته ام هست، کار اصلی من تمرکز روی کارم و آماده شدن برای فصل پیش رویمان است. من اینجا هستم تا سخت کار کنم، موفقیت را به آینده باشگاه بیاورم و نمی توانم تا شروع کارم صبر کنم.”

ماریانا گرانوفسکایا، مدیر اجرایی تیم چلسی نیز پس از امضای این قرار داد گفت:”مفتخریم تا بازگشت فرانک به عنوان سرمربی به چلسی را خوش آمد بگوییم. فرانک دانش و درک خوبی اد باشگاه و فصل گذشته دارد، او نشان داده است که یکی از با استعداد ترین مربیان جوان است. بعد از ۱۳ سالی که به عنوان بازیکن با ما بود، جایی که رکورد بیشترین گل زده را دارد و اسطوره باشگاه است. ما باور داریم که این زمان مناسبی است که او برگردد. ما هرکاری را می کنیم تا مطمئن بشیم با حمایت از او به موفقیت های بزرگی دست خواهیم یافت.”