موریس، جونز و نیوتون دستارایان لمپارد خواهند بود

فرانک لمپارد پس از اینکه به عنوان سرمربی آبی ها انتخاب شد، کادر فنی خود را معرفی کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که نامش را نمی توان جدا از چلسی تصور کرد عصر امروز به عنوان جانشین ساری و سرمربی جدید تیم چلسی معرفی شد.

این مربی جوان که بعد از دربی کانتی دومین تجربه سرمربیگری خود را در چلسی خواهد داشت، در کنفران خبری ای به مناسبت بازگشتش به چلسی شرکت کرد و اینچنین گفت:”همه از ارتباط من با باشگاه مطلع هستند، من نمی خواهم این اتفاق را کار رویایی نام گذاری کنم، اما همه می دانند که درباره این باشگاه چه حسی دارم. من عاشق این باشگاه هم و می خواهم بهترینم را برای این باشگاه بگذارم. امیدوارم که بتوانیم در کورس باشیم و رقابت کنیم.”

وی ادامه داد:”ما باید با ذهنیت بردن شروع کنیم، اگر من باور نداشته باشیم پس نباید اینجا می بودم، ما می خواهیم امسال در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم، یک سال بیرون بودیم و امسال برگشته ایم.”

فرانک لمپارد در خصوص کادر فنی تیمش نیز گفت:”جودی (جودی موریس) با من به عنوان سرپرست مربیان می آید، ما رابطه خیلی نزدیکی از زمان بازی کردن داریم و با هم سال گذشته در دربی کانتی بودیم. ما ذهنیت های مشابهی داریم و یک جور به فوتبال نگاه می کنیم و البته وفاداری بزرگی در میان ماست که واقعا برای کار کردن روزانه با هم خیلی مهم است.او مربی فوق العاده ای است و ارتباط قوی ای با آکادمی اینجا دارد. جایی که او خیلی موفق بود.”

لمپارد اضافه کرد:”کریس جونز هم از دربی کانتی با من خواهد بود و سالها با هم در چلسی کار کردیم و با مربیان متفاوت موفقیت های زیادی را بدست آوردیم، پس او به عنوان مربی برخواهد گشت. جو ادوارد که با زیر ۲۳ ساله ها کار می کند هم به ما اضافه خواهد شد و او شخص دیگری است که رابطه فوق العاده ای با او دارم و اینکه در زمین تمرین چطور کار می کند، کاملا قابل اعتماد است.”

سوپر فرانک درباره دیگر دستیارش نیز گفت:”ادی نیوتون هم با ما کار خواهد کرد و دوباره به عنوان مربی تیم اول خواهد بود. من با او قبلا کار کرده ام. مطمئنا ما لیگ قهرمانان اروپا را در کنار روبرتو دیمتئو با او بردیم که او تجربه اش را همراه با کیفیت مربی گری اش در گروه می آورد.”

او گفت:”این تیم خیلی با سابقه چلسی خواهند بود اما من می خواهم این را شفاف بگویم که ما گروه پا به سن گذاشته ها را جمع نکردیم و گروهی از استعداد ها را که تجربه مربیگری در کنار ما را داشته اند را جمع کرده ایم.”