لمپارد: با اودوی صحبت می کنم تا بماند

فرانک لمپارد به تمجید ستاره جوان تیمش پرداخت و او را بازیکن بزرگی در آینده چلسی خواهد بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که به تازگی به عنوان سرمربی آبی ها انتخاب شده است در صحبت هایی در خصوص هادسون اودوی از این بازیکن تمجید کرد.

لمپارد در خصوص اودوی که به یکی از استعداد های خوش نام چلسی به شمار می آید، گفت:”من اودوی را دیده ام که چطور پیش آمده است و او استعداد فوق العاده ای است. ما همه این را می دانیم و با او صحبت خواهم کرد و می خواهم او بماند.”

وی اضافه کرد: “می دانم که باشگاه می خواهد او بماند و برای من او او مرکزیت تمریم مارا خواهد داشت که این یک فرصت واقعا خوبی است که پیش روی اوست. در حال حاضر و جایی که هستم می گویم که با او صحبت خواهم کرد و امیدوارم که بماند.”

سوپر فرانک گفت:”وقتی من گفتم که مرکزیت تیم خواهد بود، چیزهایی هست که بازیکنان جوان می خواهند پیشرفت کنند. پس من چیزهایی نمی خواهم بگویم که واقعی نباشند اما او استعداد دارد، او می تواند مرکزیت این تیم را داشته باشد، او می تواند مرکزیت تیم انگلستان را هم داشته باشد، من به او خواهم گفت که می خواهم با او کار کنم، می خواهم او را رو به جلو ببرم و می خواهم او را از نه عنوان بازیکن پیشرفت بدهم. او می تواند نمایش داشته باشد، همین جا در چلسی، در تیمی که از آکادمی آن به اینجا رسیده است و حالا به یک بازیکن سطح جهانی تبدیل خواهد شد، چرا که من واقعا به آن اعتقاد دارم.”

لمپارد که خوب می داند هواداران چلسی نگران جدایی هادسون اودوی از تیمشان هستند، گفت:”من خیلی تلاش خواهم کرد و به کالوم توجه می کنم چرا که با توجه به موقعیتی که در آن هست، تلاش می کنم تا بماند، بدون هیچ دروغی و یا بیانیه درباره دوره او.من می دانم که او چه بازیکنی است و فکر می کنم که بتواند بازیکن فوق العاده ای باشد و او بهتر بشود، من می خواهم با او کار کنم اما برای آن نیاز دارم که او بیشتر در باشگاه بماند.”