لمپارد: بعضی از جوان ها نمایش خوبی داشتند

فرانک لمپارد پس از تساوی در برابر بوهیمان از روند تمرینات بازیکنانش تمجید کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها که کمتر یک هفته است تمرینات پیش فصل خود را آغاز کرده اند در یک مسابقه دوستانه به مصاف تیم بوهیمان رفتند که با نتیجه ۱-۱ متوقف شدند، گل آبی ها را باتشوایی در این بازی به ثمر رساند.

فرانک لمپارد سرمربی آبی ها، بعد از پایان این مسابقه مصاحبه ای انجام داد، او در ابتدا گفت:”برای ما بازی سختی بود، ما خیلی با هم نبودیم و این بازی اولمان بعد از فقط چند روز بود، پس فشار زیادی روی بازیکن ها در این بازی بود، ما با آنها خیلی سخت کار کردیم و امروز صبح (قبل از مسابقه) هم این تمرین را داشتیم، من می خواهم آنها قوی باشند چرا که همه پیش فصل به این دلیل است.”

وی ادامه داد:”واضحا می خواستیم که بازی را برنده شویم، چرا که همیشه می خواهید برنده باشید اما در حال حاضر همه چیز بردن نیست، درباره این است که افراد به آمادگی جسمانی برسند و خودشان را به سطح مطلوب برسانند ما از نتیجه راضی هستیم و فکر می کنم که نمایش بعضی ها، بخصوص بعضی از بازیکنان جوان واقعا خوب بود.”

فرانک لمپارد در خصوص آمادگی جسمانی بازیکنانش صحبت کرد و گفت:”ما واقعا راضی هستیم، من راهی برای کار کردن دارم که با آن بازیکنان میتوانند نتیجه ای که می خواهند را بگیرند. ما باید این کار را بکنیم چرا که می خواهیم فیت و آماده بازی باشیم. من با اینکه چطور به طور انفرادی کار کرده اند خوشحالم این رفتار آنهاست که همه چیز به آن بستگی دارد”

لمپارد که بعد از اولین بازی اش با تعدادی از هواداران برای دیدن او سفر کرده بودند دیدار کرد، او در این باری گفت:”لذت بخش بود، ما از حمایت خوبی در اینجا برخوردار بودیم و ما هر روز آنها را در هتل می بینیم، هوادارانی که آمده اند مارا ببینند. ما همیشه در اینجا هواداران زیادی داریم، پس از آنها که آمده اند مارا ببینند سپاسگزارم.”