رضایت لمپارد از عملکرد تیم در برابر بارسلونا

فرانک لمپارد از عملکرد تیمش در پیروزی مقابل بارسلونا ابراز رضایت کرده و از بازیکنانش تمجید کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که توانست همچون دوران بازی کردنش بارسلونا را شکست دهد پس از مسابقه ای که با گل های آبراهام و بارکلی در مقابل تک گل راکیتیچ به سود آبی ها به اتمام رسید، در خصوص این مسابقه صحبت کرد.

سرمربی تیم فوتبال چلسی گفت:”من خیلی خوشحالم، درون زمین و خارج از زمین خوب بود، من نشانه های زیادی از آنچه کار کردیم را دیدم که خیلی خوب است.کار های زیادی مانده که انجام بدهیم، اما سفر خوبی برای ما بود.”

وی ادامه داد:”همیشه آمدن به ژاپن خوب است که ببینیم این چنین به استقبال ما می آیند.برای باشگاه این خیلی مهم است و برایمان خوب بود.چیزی که من درباره بازیکنان یادگرفتم این است که آنها گروه قدرتمندی هستند. آنها هر آنچه خواسته شده بود را انجام دادند، پس آنها استحقاق چند روز استراحت را دارند.”

لمپارد گفت:”ما دوبازی خیلی سخت را اینجا در رطوبت هوا و شرایط سخت داشتیم، خوب بود که بازیکنانمان را امتحان کنیم، این تور به ما کمک کرد. ما در مرحله آماده سازی هستیم تا برای اولین بازیمان در برابر منچستر یونایتد آماده شویم. زمان خیلی سریع سپری می شود و بازیکنان باید به کارشان ادامه دهند. ”

درخصوص عملکرد کواچیچ

لمپس گفت:”من فکر می کنم او در نیمه اول فوق العاده بود، من واقعا بازی کواچیچ در فصل گذشته را دوست داشتم، من بازی های چلسی را خیلی نگاه می کردم، خیلی چیزها از آخرین بازی او دیدم و واقعا از چیزی که در اولین تور او با چلسی دیدم راضی هستم و او نشان داد که گرسنه موفقیت است. او خوب کار می کند و استعداد زیادی با توپ دارد و می خواهم با او کار کنم تا پیشرفت کند.”

او ادامه داد:”فکر می کنم او استعداد زیادی دارد و من واقعا از او خوشم می آید، می دانم که تعدادی هافبک در آن پست داریم اما نمی توانم کمکی کنم اما از بخش هایی از عملکرد در بازی امروز متوجه شدم که چیزهای زیادی وجود دارد که نمایان شود.”