همکاری مجدد لوئیز و امری، اینبار در آرسنال؟

داویید لوئیز با غیبت در تمرین تیم چلسی می خواهد باشگاهش را مجبور کند تا به انتقالش به آرسنال چراغ سبز نشان بدهد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، داوید لوئیز که تجربه همکاری با امری، مربی کنون آرسنال را چند ماهی در پی اس جی داشته است می خواهد بار دیگر به این تیم برود.

لوئیز که به تازگی قرارداد جدیدی را با چلسی به امضا رسانده بود، با این حرکتش باید منتظر عکس العمل هواداران چلسی باشد، چرا که او در فصلی می خواهد از جمع آبی ها جدا شود که چلسی از فعالیت در نقل و انتقالات محروم است.

اما امری، در باره لوئیز به تازگی گفته است:”من او (داوید لوئیز) را می خواستم، مانند تمام بازیکنان با نام های بزرگ. او بعد از بازی با موناکو من را صدا کرد و گفت که با باشگاه صحبت کرده است و درخواست اجازه خروج داده است، او گفت مربی، من پیشنهاد خوبی دارم و فکر می کنم بهتر است که جدا شود.”

سرمربی آرسنال ادامه داد:”من به او نظرم را گفتم، خیلی با او صحبت کردم، به او گفتم که نمی خواهم برود و برایم مهم بود. اما او خوشحال نبود و فکر می کرد که برایش بهتر است که برود و من به آن احترام گذاشتم. باشگاه همچنین از من پرسیده بود که نظر من چه بوده و ما تصمیم گرفتیم که بگذاریم او برود و باشگاه با مبلغ پیشنهادی چلسی موافقت کرد، نگهداشتن او سخت بود.”

داویید لوئیز نیز در مصاحبه ای که دو ماه قبل و بعد از تمدید قراردادش گفته بود:”من این اینکه اینجا هستم خوشحالم که فرصت پیدا کردم اینجا بمانم. من عاشق باشگاه هستم و هنوز احساس می کنم بازیکن جوانی هستم. “