لمپارد: به همه ثابت می کنیم که اشتباه می کنند

فرانک لمپارد در اولین کنفرانس خبری لیگ برتر خود شرکت کرد و در خصوص تیم و بازی پیش روی تیمش در برابر یونایتد صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد مصمم است تا به مردم نشان بدهد آنها اشتباه می کنند، او در کنفران خبری اش درباره آنچه از جوانان تیمش توقع دارد صحبت کرد.

سرمربی آبی ها امروز در کوبهام در برابر خبرنگاران نشست و در کنفرانس خبری اش در خصوص مسائل مختلف تیمش صحبت کرد، کنفرانسی که به طوری بی سابقه پر از خبرنگاران بود و جایی برای نشستن باقی نمانده بود.

لمپارد در ابتدا گفت:”ما پیش فصل خوبی داشتیم و حالا مسائل واقعی در راه است. شما می توانید در فضا حس کنید، من و بازیکنانم خیلی مشتاقیم، و حالا باید اجرا کنیم. با محرومیت (از نقل و انتقالات) خیلی راحت می توان این ترکیب از بازیکنان را خارج از کورس نامید، اما من این کار را نکرده ام، ما گرسنه موفقیت هستیم و می خواهیم به همه ثابت کنیم که امسال چه کاری می توانیم انجام بدهیم، من به این بازیکنان اعتقاد دارم.”

وی ادامه داد:”چیزی که مهم است این است که ما در این گروه همه یک هدف داریم و دیگران اهداف دیگری دارند و یا پیش بینی می کنند، من عاشق این هست که به رادیو گوش بدم و بشنوم مردم می گویند که ما چهار تیم برتر نخواهیم بود. من تمام این پیش بینی ها را می خوانم، منظورم این است که این یک چالش است. هیچ چیزی در فوتبال بهتر از این نیست که ثابت کنیم مردم اشتباه می کنند.”

لمپارد گفت:”ما همه باید این چالش را قبول کنیم، چیزی که مهم است این است که به آن برسیم، با وجود چنین دیوار هایی من باور دارم که می توانیم پیش برویم، من و بازیکنان را هدایت می کنیم.”

لمپارد که نمی خواست رتبه تیمش در لیگ برتر را پیش بینی کند گفت:”مطمئنا باشگاه می خواهد که هر سال در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند، ما این کار را سال گذشته انجام دادیم و دوست داریم که بتوانیم دوباره این کار را انجام دهیم، من بدنبال جایگاه چهارم نیستم، ما واقع بین هستیم. ما باید هر روز کار کنیم تا پیشرفت و پیشرفت کنیم و سعی کنیم که در بالای جدول باشیم.”

او اضافه کرد:”منچستر سیتی و لیورپول نشان داده اند که دیگر تیم ها با آنها فاصله دارند، همه باید سعی کنند این فاصله را کم کنند، ما برای آن تلاش می کنیم. نمی خواهم جلوی خودم این جایگاه یا آن جایگاه را برای موفقیت قرار بدهم. ما فقط می توانیم سعی کنیم بعضی امتیاز ها را بدست بیاوریم، اما یکی از زیبایی های فوتبال این است که فصل را اینچنین شروع کنیم و این بستگی به این دارد که ما چه کنیم. باید سعی کنیم تا در کورس باشیم.”

لمپارد همچنین درباره سفر بازیکنان جوان تیمش به اولدترافورد و بازی در مقابل یونایتد گفت:”من نمی دانم که ذهنیت آنها چیست اما می دانم که با استعداد هستند. من خیلی دوست دارم با آنها کار کنم، تمرینم کنم، من عاشق این بچه ها هستم چرا که آنها خیلی تعلیم دیده اند و در تمرینات مثل اسفنج هستند، آنها نشاط و کیفیت را هر روز به تمرین می آورند، چیزی که ترکیب ما را یکنواخت کرده است.”

 

وی گفت:”جوانی برای بودن در ترکیب تیم خیلی مهم است، همه چیز نیز اما مطمئنا به تجربه و بازیکنانی که بیشتر اینجا بوده اند نیاز داریم، اما من خیلی متوقع هستم، زیاد از حد روی شانه های آنها مسئولیت نمی گذارم فقط این چیزی است که هر روز می بینم این است که در ها برای آنها باز است و آنها باید در را باز کنند و از آن بگذرند. بگذارید ببینیم آنها چه می کنند.”