لمپارد: لوئیز انتخاب اول من نبود

فرانک لمپارد در خصوص جدایی داوید لوئیز از چلسی و رفتنش به آرسنال صحبت کرد و از دلایل آن گفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که تصمیم نهایی را برای نگهداشتن و یا فروختن لوئیز را گرفته است در بخشی از کنفرانس خبری امروزش را به موضوع پرداخت.

سرمربی چلسی گفت:”داوید لوئیز واضح است که از ما جدا شده و به آرسنال رفته است، ما در هفته گذشته مذاکرات صادقانه ای داشتیم و من او را خیلی خوب می شناسم، نتیجه آن مذاکرات این شد که او الآن از تیم جدا شده است.”

وی ادامه داد:”در آن بخش از زمین ما رقابت داریم. من شماره یک و دو در آن پست ندارم، آنها باید برای پیراهن بجنگند. برای او بهترین ها را آرزو می کنم چرا که بخش بزرگی از تاریخچه ماست.”

لمپارد در خصوص شایعه اعتصاب و نیامدن لوئیز به تمرین ابراز کرد که این تصمیم او بوده و گفت:”شفاف بگویم که هیچگونه اعتصابی رخ نداده است و می خواهم را واضح بگویم. من همیشه از مربیان توقع دارم که صادق باشند و آن از داوید هم گرفتم. روزی که داوید با ما تمرین کرد، تصمیم من بود چرا که مشخص بود که ما به چه مسیری خواهیم رفت، من از ترکیبم راضی هستم و الآن باید روی کارم تمرکز کنم.”

او همچنین در خصوص این نظریه که آیا فروختن لوئیز به رقیب کار اشتباهی است یه نه، گفت:”من فکر نمی کنم که بتوانید مشخص کنید بازیکن کجا برود. بستگی به شرایط دارد. به بسته شدن پنجره نزدیک بود و آرسنال او را می خواست، پس ما به عنوان باشگاه چنین تصمیمی گرفتیم. تصمیم این بود که لوئیز به آرسنال برود و من روی بازیکنانی که اینجا دارم تمرکز کنم. مطمئنا او بازیکن خوبی است و او رقیب ما خواهد بود، اما این وضعیتی بود که وجود داشت.”