لمپارد: به خاطر اشتباهات فردی گل خوردیم

لمپارد در کنفرانس خبری بعد از شکست در برابر یونایتد از عملکرد تیمش در اشتباهات فردی بازیکنانش صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که نتوانست اولین بازی رسمی خودش را به عنوان سرمربی چلسی با موفقیت پشت سربگذارد، در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت و در خصوص مسائل مختلف این بازی صحبت کرد.

فرانک لمپارد گفت:”مشخصا ما تیم بهتری برای ۴۵ و یا ۶۰ دقیقه بودیم، اما چیزی که مشهود بود اشتباهات فردی بود که با چهار گل از پنج شوت بهمراه بود.این نتیجه واقعا برای ما زننده است.”

او ادامه داد:”اگر ما در نیمه اول ۲-۱ یا ۳-۱ می شدیم، مطمئنا می توانستیم کار را تمام کنیم، اگر مصمم تر بودیم و شاید کمی خوش شانس بودیم، این بازی متفاوت تمام می شد. چیزی که من در زمین مسابقه و رختکن متوجه شدم این است که بازیکنان هم مایوس هستند، چیزهای زیادی از بازی بود که من دوست داشتم، چهار یا پنج المان بود که واقعا دوست نداشتم و به ما ضرر زد.”

لمپارد گفت:”چیزی که هواداران می خواهند ببینند و دلیلی که آنها در انتهای بازی با احترام تشویق کردند به خاطر این بود که آنها دیدند تیم تلاش می کند تا کار درست را انجام بدهد. بازی خیلی سریع بر ضد ما شد و گل های دوم و سوم را دریافت کردیم و این یک درس زننده بود برای تیم جوان من.”

وقتی از لمپارد در خصوص اینکه از چه بخش هایی از تیمش راضی بوده است، گفت:”آن کنترل بازی بود، ما نیمه اول خیلی خوب بودیم، واقعا آنها جلوی ما نتوانستند کاری بکنند، ما توپ های برگشتی را در بخش های زیادی برنده شدیم، فکر می کنم جوجینیو و کواچیچ خیلی در میانه میدان با قدرت بودند و بازی را آنطور که می خواستیم تغییر می دادند. ”

او گفت:”اما فوتبال برد و باخت در محوطه جریمه هاست، آنها در محوطه جریمه ما موفق بودند، ما شوت ها و حمله های بیشتری از آنها داشتیم و این چیزی است که ما را مایوس می کند که از آنها استفاده نکردیم. بعد از نتیجه ۴-۰ صحبت کردن سخت است شاید شما را احمق نشان بدهد، اما هرکسی که بازی را دیده، متوجه شذه است که ما خودمان به آنها فرصت گلزنی داده ایم و آنها هم استفاده کردند.”