لمپارد: اگر خوب باشیم، برنده می‌شویم

فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی بزرگ سوپر کاپ اروپا شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،فرانک لمپارد که بهمراه تیم در ترکیه حضور دارد تا در بازی سوپر کاپ اروپا در برابر لیورپول حاضر شود در ابتدا از وضعیت مصدومیت بازیکنانش صحبت کرد.

لمپارد گفت:”نیمکت نشینی کانته (در برابر یونایتد) به این دلیل بود که او بخش زیادی از پیش فصل را از دست داده بود و در مدت نبودنش او آماده نبوده است. او دچار یک مصدومیت کوچک دیگری در بازی شد، همیشه این خطر وجود دارد که بازیکنان مصدوم را برگردانید، باید برای وضعیتش امروز عصر تصمیم بگیرم.”

سرمربی چلسی درباره وضعیت ویلیان و رودیگر نیز گفت:”ویلیان و رودیگر با ما اینجا هستند اما در مراحل متفاوتی از ریکاوری هستند، ویلیان با مرز آمادگی اش خیلی فاصله دارد، مصدومیت او خوب شده است اما برگردان او در شرایط خوب سخت است، او این هفته کار کرده است و از نظر فیزیکی آاده شده است و فردا روی نیمکت خواهد بود.”

او گفت:”وضعیت رودیگر هم همینطور است اما برای ما مهم است که آنها را برگردانیم چرا که بخش بزرگی از موفقیت فصل گذشته بوده اند.”

از سرمربی آبی ها وقتی سوال شد که آیا بعد از شکست درباره می توانند عکس العملی نشان دهند، گفت:”قانون باخت همین است، فکر می کنم به عنوان مربی همیشه در کنار بازیکنان آموزش می بینم، ما ۶۰ دقیقه خوب بازی کردیم اما اشتباهات دفاعی در مقابل تیم خوبی داشتیم و بهایش را پرداخت کردیم. ما باید عادت بکنیم و توانایی‌های حریفان را قبول کنیم. پس تغییراتی در رویکرد ما خواهد بود اما یک چیز ثابت است که باید توپ‌های برگشتی را برنده شویم.”

وی اضافه کرد:”من خیلی خوش بینم، چرا که به بازیکنان اعتماد دارم، ما در فینال هستیم چرا ه به لیاقتش را داریم و با توجه به دستوارد های این بازیکنان در فصل گذشته است. ما کیفیت حریفی چون لیورپول را می دانیم چرا که آنها مستحقانه لیگ قهرمانان اروپا را در فصل گذشته برنده شدند. آنها مربی و بازیکنان خوبی دارند و یک امتحان برای ما خواهد بود. اما میدانم اگر ما بهترین خودمان باشیم می توانیم این بازی را ببریم.”