لمپارد:‌به این تیم افتخار می کنم

لمپارد از عملکرد بازیکنانش در شب شکست در سوپرکاپ اروپا تمجید کرد و امیدوار است که این نشانه ای برای موفقیت در فصل جاری باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از آنکه لمپارد نتوانست در دومین بازی رسمی و بزرگش روی نیمکت چلسی به پیروزی برسد، از عملکرد تیمش تمجید کرده و حمایتش از تامی آبراهام را نشان داد.

سرمربی چلسی که از عملکرد تیمش راضی به نظر می رسید گفت:”من به لیورپول احترام می گذارم، آنها در بازی شانسهایی داشتند اما برای من واضح بود که ما تیم قوی‌تری بودیم. ما چند بدشانسی داشتیم و شاید تمام کنندگی بد که نیاز داریم با دقت تر باشیم، اما احساس کلی من از این بازی افتخاری است که به عملکرد تیم دارم.”

لمپارد ادامه داد:”من شکست را دوست ندارم، من یک بازنده افتضاح هستم و همه در چلسی همینطور هستیم، ما می خواهیم که این بازی ها را برنده باشیم، ما متاسف هستیم، پس من با این بازیکنان خوشحالم نه نتیجه، اگر این نشانه ای باشد از آنچه در این فصل می توانیم انجام بدهیم و بهتر شویم، پس واقعا نشانه خوبی است.”

 

سرمربی چلسی همچنین در خصوص از دست دادن پنالتی آخر تیم که منجر به شکست آبی ها توسط تام آبراهام شد، گفت:”من به او گفتم که نگران نباش، این نشان دهنده اعتماد به نفس او است که می خواست پنالتی پنجم را بزند که برای من خیلی خوب است، من خودم هم در آن جایگاه بوده ام، هرکسی می تواند پنالتی را از دست بدهد، اما چیزی که من می خواهم این است که یک بازیکن جوان این کار را انجام بدهد. این هم بخشی از یک بازیکن در سطح جهانی بودن است، چیزی که تامی است، این لحظات می آیند و ما باید از او حمایت کنیم، چرا که فوتبال همین است.”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر