لمپارد: برای آبراهام عصبانی ام

فرانک لمپارد از مهاجم خود حمایت کرد و در خصوص اتفاق نژادپرستانه ای که در رخ داده است صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که خود را آماده بازی با لستر‌ستی می کند بخش مهمی از کنفرانس خبری پیش از این بازی را به تامی آبراهام و صحبت های نژادپرستانه ای که به او شده است، پرداخت.

او گفت:”من از آنچه گفته می شود هوادار چلسی گفته، منزجر شدم. من یک نشانه متفاوتی را در آن شب دیدم، تامی از من خواست که پنالتی پنجم را بزند چون او می خواست بلند شود و شجاعانه به دنیا نشان بدهد و حالا پشت کیبورد و گوشی نشسته است، او گفت که بیشتر حد امکان منزجر شده است.”

وی ادامه داد:”من این پلتفورم را دوست ندارم که اجازه بدهند، خیلی راحت است. بعضی چیزها احتیاج است که انجام شود، مردم هم ذهنیتشان را کاملا تغییر می دهند. خیلی برای تامی عصبانی هستم، برای ما و باشگاه عصبانی هستم چرا که ما این طور نیستیم، باشگاه در تمام سطوح با نژادپرستی مبارزه کرده است. این اتفاقات کارهای رو به عقب است.”

سوپر فرانک ادامه داد:”من با تامی صحبت کرده ام، او شخصیت قدرتمندی دارد. من شخصیتش را دوست دارم،او به اطرافش تاثیر می گذارد، یک پسر با اعتماد به نفس در زمین، او می خواهد که واقعا در این باشگاه خوب باشد. او فرصت هایی را این فصل خواهد داشت، او یک جوان فوق العاده است. ”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر