زوما: از اشتباهاتم درس گرفتم

زوما معتقد است که باید از اشتباهات گذشته اش درس گرفته و بهمراه هم تیمی هایش بردن را آغاز کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کورت زوما که بعد از سپری کردن یک فصل در استوک سیتی و یک فصل در اورتون به یک مدافع با تجربه تبدیل شده است، در سه بازی رسمی چلسی در این فصل به طور کامل در زمین بوده و نشان داده که در آینده می تواند یکی از بهترین های ترکیب لمپارد باشد.

زوما که در بازی اولش در برابر یونایتد نتوانست همچون دو بازی دیگر خوش بدرخشد، گفت:”من می دانم که اشتباهاتی داشته ام.می خواهم در هر بازی عالی باشم، من هنوز یاد می گیرم و باید از اشتباهاتم درس بگیرم. بعد از چنین بازی هایی شما باید تمرکز کنید و عملکرد خوبتان را حفظ کنید، و من فکر می کنم بعد از آن خوب کار کرده ام و آماده ام.”

مدافع فرانسوی چلسی ادامه داد:”من همیشه در زمین مسابقه تمام توانم را می گذارم، برای همین است که اینجام. من فکر می خواهم سخت کار کنم و بازی کنم.این کاری است که تلاش می کنم انجام بدهم و مهمترین چیز برای تیم است، ما باید بردن بازی ها را شروع کنیم.”

او گفت:”من در یک باشگاه بزرگ هستم و همه می خواهند بازی کنند، رقابت واقعا سخت است و می توان آن را در بازیکنان دید، بازیکنان با استعدادی حضور دارند، پس وقتی تمرین می کنید باید بهترین باشید. هر کسی که به زمین می رود می خواهد در زمین بماند. این رقابت است که فقط ما را بهتر می کند.”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر