شکار گرگ‌ها با هتریک آبراهام

چلسی موفق شد با درخشش ستاره جوانش، تامی آبراهام، در دیداری جذاب و برتر در خانه وولورهمپتون به پیروزی رسید…

در ادامه هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، وولورهمپتون در ورزشگاه مولیناکس میزبان چلسی بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۵-۲ شاگردان فرانک لمپارد به پایان رسید.

وولورهمپتون که همواره مقابل تیم‌های بزرگ نتایج خوبی به دست آورده آمده بود تا مقابل چلسی نیز اثبات کند که بی‌دلیل به آنها غول‌کش نمی‌گویند. اما شاگردان نون سانتو حریفی باانگیزه را پیش رو داشتند و بازیکنان چلسی بازی را بهتر آغاز کرده و کنترل توپ و میدان را در دست داشتند.

تلاش‌های چلسی در دقیقه ۳۱ به نتیجه رسید. کرنر کوتاه بازیکنان چلسی ناموفق بود اما روی توپ برگشتی، فیکایو توموری مدافع چلسی با یک ضربه کات‌دار راه دور یک سوپرگل برای میهمان به ثمر رساند. تنها ۳ دقیقه بعد این بار روی همکاری توموری و مونت، این بار تامی آبراهام ستاره این فصل چلسی، موفق شد دروازه روی پاتریسیو را باز کند. اما کار برای میزبان بدتر هم شد. در دقیقه ۴۱ روی ارسال زیبای مارکوس آلونسو، باز هم آبراهام این بار با یک ضربه سر دروازه وولوز را گشود تا نیمه اول با برتری خیره‌کننده ۳-۰ شاگردان لمپارد به پایان برسد.

چلسی نیمه دوم را هم طوفانی آغاز کرد و تامی آبراهام در دقیقه ۵۵ این بار روی ارسال بلند جورجینیو موفق شد با یک ضربه دقیق گل سومش را به ثمر رسانده و هتریک کند. بعد از گل حملات میزبان افزایش پیدا کرد و در دقیقه ۶۹ ضربه سر رومین سایس با عکس‌العمل ضعیف کپا به تمی آبراهام برخورد کرد تا یکی از گل‌ها جبران شود. تنها ۵ دقیقه به پایان بازی مانده بود که این بار پاتریک کوترونه روی ریباند ضربه دوهرتی دومین گل وولوز را به ثمر رساند تا از سنگینی این شکست تاحدی کاسته شود. اما این پایان کار نبود و چلسی در دقیقه ۹۶ توسط میسون مونت به گل پنجم رسید تا شبی خاطره‌انگیز برای آبی‌پوشان در ورزشگاه مولیناکس رقم بخورد. در ادامه اتفاق دیگری رخ نداد و چلسی با این پیروزی ۸ امتیازی شد و به هفته‌های آتی امیدوار ماند.