لمپارد: خوب بازی کردیم، اما شکست خوردیم

شاگردان فرانک لمپارد در چلسی در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان اروپا، شکست سختی را مقابل والنسیا در استادیوم خانگی متحمل شدند.

چلسی در اولین تجربه سرمربیگری فرانک لمپارد در لیگ قهرمانان اروپا، در خانه مقابل والنسیا با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد.

آبی‌پوشان در دقیقه 88 یک پنالتی را توسط راس بارکلی از دست دادند.

فرانک لمپارد در کنفرانس خبری درباره شرایط بازی گفت: بدون شک. شاید برد یا حداقل تساوی. به اندازه کافی موقعیت‌های خوبی خلق کردیم. پنالتی که از دست دادیم و با اولین شوت در چارچوب گل خوردیم. بازی خوبی انجام دادیم و در آخر شکست خوردیم.

وی در مورد پنالتی که بارکلی از دست داد، عنوان کرد: راس پنالتی زن اول تیم است. در پیش فصل و زمانی که بازی آمد نیز این طور بود. نمی‌دانم چه گفت و گویی میان او، ویلیان و جورجینیو رخ داد. با این حال تا قبل از ورود بارکلی، جورجینیو و ویلیان پنالتی زن‌های تیم بودند.

لمپارد درباره وضعیت مصدومیت میسون مانت تصریح کرد: او از ناحیه مچ پا آسیب دیده است. نمی‌دانیم تا چه اندازه جدی است و باید آن را بررسی کنیم. برای گفتنش هنوز زود است. مایه تاسف است چون بسیار خوب بازی می‌کرد.

مربی چلسی درباره شرایط سخت گروه پس از این شکست توضیحاتی ارائه کرد و افزود: باخت در بازی نخست آن هم در خانه کار را سخت می‌کند. بازی‌های لیگ را در پیش رو داریم و تنها یک بازی را در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر گذاشته‌ایم. تیم‌ها از یکدیگر امتیاز خواهند گرفت و همیشه پایین نخواهیم ماند.

لمپارد در پایان درباره بازی مقابل لیورپول در لیگ‌برتر خاطرنشان کرد:  پس از بازی مقابل وولورهمپتون، دیدار بزرگی خواهد بود. مسابقه سختی است اما برای آن آماده خواهیم بود. هر بازی در لیگ قهرمانان اروپا دشوار است و از نتیجه آن‌ها نیز تعجب نکردم. نمی‌گویم انتظار باخت آن‌ها را داشتم اما ناپولی، مقصد دشواری برای بازی است.