هازارد: چلسی می تواند سیتی را شکست دهد

ادن هازارد که در تابستان چلسی را به مقصد رئال مادرید ترک کرد، در مصاحبه ای از تیم سابق خود و شرایط این روزهاش گفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که بی شک هنوز دلش در استمفوردبریج است و حالا یکی از دنبال کننده های آبی ها لندن است در تابستان با ۱۱۰ میلیون دلار راهی مادرید شد تا لمپارد و چلسی در تابستانی که از نقل و انتقالات محروم بودند ستاره خود را از دست بدهند.

ادن هازارد که سابقه همبازی بودن با لمپارد را هم در کارنامه اش دارد، وقتی در خصوص چلسی از او سوال شد گفت:”وقتی به آنها نگاه می کنم، هازارد نیست اما آنها میهمانی دارند، آنها می توانند گلهای زیادی بزنند و هواداران خوشحال هستند و در رتبه سوم جدول قرار گرفته اند، این می تواند یک فصل فوق العاده برای آنها باشد، فقط باید به روندشان ادامه بدهند.”

هازارد ادامه داد:”وقتی شما با بازیکنان فوق العاده بازی می کنید راحت است، ما همه می دانیم بازیکنانی چون ویلیان و جورجینیو چقدر واقعا خوب هستند، و همچنین بازیکنان جوانی که اضافه شده اند. فوق العاده است که ببینم باشگاه در اوج است و امیدوارم که بتوانند اینچنین بمانند.”

ستاره سالهای اخیر چلسی در خصوص بازی تیم سابقش در برابر سیتی ،گفت:”مطمئنا آنها می توانند سیتی را شکست دهند، این نظر من است. بازی راحتی نیست و بازی کردن در آنجا سخت است، آخرین بازی که ما در آنجا بودیم ۶-۰ شکست خوردیم و خاطره بدی برای من و چلسی است، اما این فصل فکر می کنم که آنها (چلسی) واقعا خوب هستند. هنوز خیلی جوانند اما واقعا خوبند، پس چرا که نه، می توانند به آنجا بروند و برنده شوند.”