چرا مورینیو زیر قولش زد و به تاتنهام رفت؟

خوزه مورینیو دلیل قبول هدایت تاتنهام و بدقولی کردنش به هواداران چلسی را فاش کرد و در این خصوص صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، خوزه مورینیو که با رفتنش به منچستر یونایتد رابطه اش را با هواداران چلسی خدشه دار کرده بود از خط قرمز رابطه عاطفی اش با هواداران رد شده و با قبول پیشنهاد تاتنهام حالا به رقیب همشهری آبی ها پیوسته و خود را در مقابل هواداران چلسی قرار داده است.

وقتی در اولین کنفرانس خبری او بعد از امضا با تاتنهام از جمله ای که در زمان هدایت آبی ها به زبان آورده بود و گفته بود که هرگز مربی تاتنهام نخواهد شد چون خیلی هواداران چلسی را دوست دارد، سوال شد و از او پرسیده شد که حالا چطور شده او توانسته مربی تاتنهام شود، گفت:”این برای گذشته است، قبل از آنکه من اخراج شوم! این فوتبال مدرن است، در رابطه با بازیکنان، مدیران و قوانین تغییر کرده است. برای ما مربیان این روابط به خاطر رسانه ها تغییر کرده است.”

وی گفت:”رابطه ها خیلی سریع هستند، بازیکانان از هم دیگر خسته می شوندو آنها می توانند از مربی هم خسته شوند. همه چیز سریعتر شده است.”

خوزه ادامه داد:”وقتی که به منچستر یونایتد رفتم با ذهنیتی آزاد رفتم، با قلبی آزاد. منچستر یونایتد قلب من را با چیزهایی تسخیر کرد اما خیلی لذت نبردم. اما عاشق چیزهایی هستم که اینجا وجود دارد، هواداران و مردمانی که با باشگاه کار می کنند، اما حالا به همه چیز درباره تاتنهام است و فقط امیدوارم که بتوانم در اینجا خیلی خیلی خوشحال باشم و مردم را با تلاش خوشحال کنم و مطمئن باشم که هواداری بزرگتر از من نباشد. اگر یک نفر در جهان باشد که می خواهد با تاتنهام برنده و موفق شود، کسی نیست که بیشتر از من اینطور بخواهد، شاید در یک اندازه باشد اما بیشتر نیست.”

او گفت:”چلسی در گذشته است، یک گذشته فوق العاده، دو دوره زمانی از قهرمانی، یک گذشته فوق العاده اما این گذشته است.”