تری: صلاح و دی بروین در حد چلسی نبودند

جان تری از دلایل جدایی کوین دی بروین و محمد صلاح از چلسی صحبت کرده و حق را به مورینیو داده است که از آنها در چلسی نتوانست استفاده کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، جان تری که سالها به عنوان کاپتان اول تیم در استمفوردبریج خوش درخشیده است این فصل لیگ برتر را در تیم استون ویلا و به عنوان مربی سپری می کند. کاپتان تری اما در مصاحبه ای جالب در خصوص جدایی ستاره هایی چون صلاح و دی بروین صحبت کرده است.

جان تری که تجربه بازی با هر دوی این بازیکنان را در چلسی دارد در مصاحبه ای گفت:”در نسل الآن می بینم که بازیکنانی چون صلاح و دی بروین روی کار آمده اند که در قبلا قادر نبودند در سطح استاندارد خودشان باشند. حالا آنها خیلی با استعداد هستند، اما مورینیو وقت نداشت که آنها را در تیم بگذارد و یا داف و روبن (بازیکنان سابق چلسی) را بیرون بکشد چرا که ما هر بازی برنده می شدیم و کار او در کنار زمین بود.”

وی ادامه داد:”پس همانطور که قبلا گفتم اگر شما می آیید و فقط شما ۱۰ یا ۲۰ درصد کمتر از روبن و داف هستید شما خواهید توانست ۲۰ گل در هر فصل بزنید.”

تری گفت:”عادلانه بگویم آنها به تیم دیگری رفتند و ثابت کردند که به اندازه کافی خوب هستند، اما در آن زمان در حد چلسی نبودند.”