لمپارد: نباید این بازی را ببازیم

فرانک لمپارد که در آستانه یک بازی حساس خارج از خانه در لیگ قهرمانان اروپا قراردارد، از آخرین وضعیت تیمش و مصدومان گفت.

 

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که به والنسیا می رود تا نتیجه بزرگی بگیرد و بتواند با چلسی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا برود. او زمانی که پیراهن آبی را بر تن داشت دو بار توانسته با چلسی در سال ۲۰۰۷ والنسیا را شکست داده و این تیم را در مستالا خانه نشین کند.

لمپارد که خوب می داند حداقل ۱ امتیاز از این بازی می خواهد تا شانس صعود در دستان خود و بازیکنانش باشد، گفت:”این بازی است که نباید ببازیم. ما در بازی اول در برابر والنسیا را باختین، ما در آن بازی کارهای زیادی کردیم اما همیشه فکر می کردم که این گروه خیلی سخت خواهد بود، ما در این گروه به دو استادیوم رفتیم و دو تیم بزرگ را شکست داده ایم، اگر ببازیم هم به این معنی نیست که ما دیگر اوت شده ایم، اما خودمان را در موقعیت خیلی سختی قرار می دهیم.”

سرمربی چلسی درباره شکست تیمش در خانه و در برابر والنسیا گفت:”من احساس می کردم که تیم بهتر زمین بودیم، درس اصلی که از آن بازی گرفتم همیشه در ذهنم هست، اگر یک لحظه در لیگ قهرمانان خوابتان ببرد، احتمال دارد بازی را ببازید.”

او گفت:”ما باید تمام تمرکزمان را روی بازی بگذاریم، همیشه قانون یکجور است، مخصوصا وقتی که برای بازی لیگ قهرمانان مسافرت می کنید، مخصوصا وقتی که در چنین استادیوم فوق العاده ای بازی خواهید کرد. اما وقتی به عنوان حریف به اینجا می آیید، کار برایتان سخت است.”

لمپارد همچنین درباره هادسون اودوی و تونی رودیگر مصدومان تیمش که با این تیم به اسپانیا سفر نکرده اند، گفت:”کالوم هادسون اودوی آماده نیست، او خیلی بهتر شده است و امیدوارم که آخر هفته آماده شود. خوشبختانه تونی رودیگر الآن خودش را آماده بازی می کند، او سخت تمرین می کند و هر روز، هفته و ماه ها کار می کند.”