لمپارد: لیگ برتر همین است و باید جنگید

سرمربی تیم چلسی معتقد است این نتایج در لیگ برتر رخ می دهد و باید برای کسب نتیجه در زمین مسابقه جنگید.


به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در حالی که چلسی بعد از شکست در برابر منچستر سیتی نتوانست بازی لیگ قهرمانان خود را برنده شود، باز هم در کسب امتیاز و پیروزی ناموفق بود و با نتیجه ۱-۰ از وستهم شکست در استمفوردبریج شکست خورد.

لمپارد که اصلا از این نتیجه راضی نبود، در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت کرد و در خصوص این بازی صحبت کرد:”شکه شدن کلمه درستی نیست، فکر می کنم در لیگ برتر اینچنین است، هیچ بازی ای آسان نیست. من بیشتر از شوکه شدن مایوس شده ام.”

وی ادامه داد:”در کل ما می توانستیم بازی را بهتر کنترل کنیم، اما فکر می کنم این بخشی از پروسه کارمان است، من فکر نمی کنم تا وقتی که ما عکس العمل درستی نشان بدهیمکه برای ما بدتر از این بشود، چرا که من چیزهای مثبت زیادی را در شش یا هشت هفته گذشته شنیده ام. همیشه سعی می کنم که چشمانم را بروی آنها ببندم چون آنها را دوست ندارم. لیگ برتر اینچنین است و باید برای لحظات آن بجنگیم.”

لمپارد که تیمش را با چندین تغییر در زمین فرستاده بود، در این خصوص گفت:”تامی مصدوم بود و دارد بهتر می شود اما در همین حال من باید به ترکیبم فکر کنم، درباره کل فصل. وقتی ما بازی سختی داریم که خیلی فیزیکی است، باید به این فکر کنم که چه میزان آماده و سرحال باشیم. این همچنین به من این را نشان می دهد که در کل چطور هستیم چرا که ا نمی توانیم کل فصل را با ۱۱ بازیکن بازی کنیم، فکر می کنم تیمی که امروز در زمین حضور داشتند کیفیت بردن این بازی را داشتند.”