لمپارد: باید از شانسهایمان بهتر استفاده کنیم

لمپارد معتقد است که تیمش باید در محوطه جریمه بهتر باشد و از شانسهایی که بدست می آورد بهتر استفاده کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، لمپارد که از برد ۲-۱ تیمش در برابر لیل و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا خوش بود بعد از بازی در خصوص عملکرد تیم و بازیکنانش صحب کرد.

لمپارد در ابتدای صحبت هایش گفت:”نیمه اول خوب بود، ۲۰ دقیقه نیمه دوم هم خوب بود اما ما نیاز داریم که بیشتر از شانسهایمان استفاده کنیم. ما تیم ها را در بازی رها می کنیم، من از گفتن این خسته شده ام و گاهی تبدیل می شود به داستان فصل ما، من می دانستم که والنسیا گل زده است و نتیجه ۲-۰ خطرناک بود و شما می ترسید که مساوی شود، شما نمی دانید چه خواهد شد.

فرانک لمپارد گفت:”در زمان بین نیمه من از بازیکنان خواستم تا فشار بیاورند، من هیچ وقت شک ندارم که آنها تمام توانشان را نگذارند اما واقعیت این است که ما نیاز داریم در محوطه جریمه بهتر شویم، ما نیاز داریم شانسهای بیشتری را گل کنیم، چه در لیگ برتر چه در لیگ قهرمانان اروپا.”

وی همچنین درباره عملکرد خط دفاعی تیمش گفت:”ما در مرحله بعد هستین، این واقعا یک دست آورد بزرگ برای ماست، اما می دانیم که وقتی به مرحله بعد می رویم چه مقدار می تواند سخت باشد، شما نمی توانید شانس هایتان را از دست بدهید، ۲۰ شوت به سمت دورازه ما نمی شود تا ما ۲ تا گل بخوریم، امروز ما روی ۱ تا شوت گل خوردیم، این همیشه کاری بوده که روی آن کار می کنیم و این یک مثال خوب است که بهتر شویم.”