کانته در تابستان از چلسی جدا خواهد شد

انگولو کانته که بی شک یکی از بهترین هافبک های سال های اخیر باشگاه چلسی بوده است، در تابستان می خواهد آبی ها را ترک کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، این هافبک فرانسوی و بی حاشیه آبی ها که با پیشنهادی از سوی بارسلونا رو به رو شده است می خواهد آبی ها را ترک کرده و به چالش جدیدی خارج از لیگ برتر برود.

خود این بازیکن می خواهد با ادن هازارد و تیبو کورتوا هم تیمی شده و راهی رئال مادرید شود، اما از سوی دیگر علاقه بارسلونا، یوونتوس و بایرن مونیخ به این بازیکن، می تواند مسیر او را در تابستان پیش رو تغییر دهد.

هر دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید آماده هستند تا مبلغ مورد نظر باشگاه را برای کانته پرداخت کنند، هر چند مادریدی ها کاسمیرو را در پستی که کانته بتواند بازی کند دارند، اما رابطه خوب او با زیدان می تواند دلیل کافی ای باشد که این بازیکن راهی تیم او شود.

گزارش شده است که زیدان از باشگاه خواسته تا اگر می توانند کانته را به خدمت بگیرند، اما مدیر رئال مادرید، فلورنتینو پرس درخواست او را رد کرده چرا که باید نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو برای این بازیکن پرداخت کنند.

اما خود این بازیکن همانقدر که دوست دارد به مادرید برود، دوست دارد به خاطر فرانسوی های بارسلونا راهی این تیم شود، آنتونیو گریزمان، تودیبو، اومتیتی و لنگلت و اوسامه دمبله که گفته می شود با کانته صحبت کرده است تا چلسی را ترک و راهی نیوکمپ شود.

کانته در سال ۲۰۱۶ و بعد از قهرمانی با لستر سیتی راهی چلسی شد و توانست با آبی ها هم یک فصل بعد دوباره قهرمان لیگ شود، او همچنین در ۲۰۱۸ قهرمان جام حذفی و در سال ۲۰۱۹ قهرمان لیگ اروپا شده است.