لمپارد: می دانستیم تاتنهام چطور بازی می کند

لمپارد معتقد است که برد تاتنهام می تواند برای بازیکنان جوان تجربه خوبی به حساب بیاید.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی با ساوتهمپتون شرکت کرد و در خصوص مصدومان، سیستم ۳-۴-۳ استفاده شده و جوانان تیمش صحبت کرد.

لمپارد در حالی در این کنفرانس خبری شرکت کرد که به بازیکنانش اجازه داد تا زودتر به خانه رفته و در روز کریسمس در کنار خانواده باشند.

سرمربی چلسی گفت:”به عنوان فوتبالیست ما سود های زیادی در زندگی داریم، در این دوره دمانی ما باید خودمان را کمی قربانی زمان و خانواده کنیم. بچه ها (بازیکنان) صبح تمرین خواهند کرد، فردا صبح هم تمرین می کنند و ما قبل از بازی در هتل خواهیم بود و خودمان را آماده بازی می کنیم.”

لمپارد درباره وضعیت مصدومان تیمش گفت:”آزپیکوئا مشکل کوچکی در آخر بازی (در مقابل تاتنهام) پیدا کرد،ما نیاز داریم که صبح وضعیت او را چک کنیم، بیشتر از آن، تقریبا ما همه را در تیم داریم.”

سوپر فرانک درباره سیستم ۳-۴-۳ که دربرابر تاتنهام استفاده کرد، گفت:”ما چند بازی با این سیستم بازی کرده ایم، می تواند کارایی داشته باشد، دلیلی که ما در برابر تاتنهام با آن سیستم بازی کردیم این بود که ما در مقابل تاتنهام خوب بودیم و می دانستیم آنها چطور بازی می کنند، و فکر کردیم که این بهترین راه برای بازی کردن در مقابل آنهاست. من با کادر فنی ام در هفته گذشته زیاد صحبت کرد، ما در تمرین های هفته گذشته زیاد کار کردیم و کار انجام شد. این اتفاقی است که ما از آن استفاده کردیم و خواهیم دید چطور می شود.”

وقتی از لمپارد سوال شد که آیا بازی در مقابل تاتنهام بهترین عملکرد آبی ها در این فصل بوده است، گفت:”فکر می کنم این طور است، بازی خارج از خانه در برابر آژاکس بازی متفاوتی بود و خیلی خوب بودیم. ما با فرم خوبی به تاتنهام رفتیم، رقیب مستقیم ما که مارا کمی تحت فشار می گذاشت، چرا که نتایج اخیر ، شخصیت و توانایی ها و اینکه تیم با بالا ترین دستآورد توانست بازی را بدست بیاورد، این بازی را بهترین عملکرد کرده است.”

لمپارد در خصوص برد تاتنهام و اثر این برد روی جوانان تیم گفت:”امیدوارم که این برد به کل بازیکنان کمک کند، و مخصوصا بازیکنان جوان.بعضی ها فصل گذشته در چمپیونز شیپ بازی می کرده اند و آزمونی را داشته اند که هرگز قبلا نداشته اند، اما بعضی ها قبلا اینجا بوده اند، ۶ تیم بالای جدول را بده اند و جان هایی را در چند سال برده اند.”