لمپارد: فقط ۲۰ دقیقه خوب بودیم

فرانک لمپارد معتقد است که تیمش نتوانسته عملکرد ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی را نگهداشته و ۲ امتیاز ارزشمند را از دست داده ان.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که تیمش بازی برده در مقابل برایتون را با تساوی عوض کرده در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در ابتدای صحبت هایش در خصوص بازی گفت:”یک تساوی غیر قابل باور است، اما دو امتیاز را ما از دست دادیم، چرا که در نیمه اول اگر می توانستیم بی رحم باشیم بازی را تمام می کردیم. من نمی گویم که ما شانس های زیادی داشتیم اما بازی در کنترل ما بود. ما موقعیت هایی را داشتیم که بازیکنان می توانستند تصمیم بگیرند که در اطراف محوطه جریمه گلزنی کنند.”

لمپارد ادامه داد:”ما باید توپ را در گردش نگهداشتیم، توپ را نگهمی داشتیم و کاری که در ۲۰ دقیقه اول انجام دادیم را ادامه می دادیم، اما ما این کار را نکردیم و به آنها اجازه دادیم که احساس کنند هنوز در بازی هستند، آنها تیم خوبی هستند و بازی را کمی دیرتر شروع کردند، در هر بازی ای آنها می توانند مشکل ساز باشند.”

سرمربی چلسی همچینین در صحنه گل خوردن تیمش گفت:”آنها بزرگتر (از نظر جسمانی) از ما هستند، پس باید سعی کنیم تا می توانیم به آنها نزدیک باشیم، آنها چند کرنر داشتند، پس می توانست چنین اتافاقی بیافتد، باید نگران توپ های دوم باشید، شما نمی توانیم به این شکل جلوی حمله را بگیرید. من فکر می کردم که ما با این قضیه کنار آمده ایم چرا که در این بازی خیلی بد نبودیم اما این اتفاق افتاد و آنها به گل رسیدند.”

وقتی درباره انتقال احتمالی زاها، به چلسی از لمپارد سوال شد، او اینگونه پاسخ داد:”من درباره زاها صحبت نخواهم کرد، او بازیکن ما نیست. اگر نیاز باشد ما کاری بکنیم، این کار را به شکلی خواهیم کرد که برایمان بهتر باشد که در پشت در‌های بسته رخ خواهد داد و نتیجه اش اعلام می شود که چه کسی احتمال دارد به ما اضافه شود.”