کواچیچ:‌ از بازی لذت خواهیم برد

متئو کواچیچ معتقد است که تیمش در مقابل بایرن به شکلی بازی خواهد کرد که از این مسابقه لذت خواهد برد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، متئو کواچیچ که سه قهرمان در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه اش دارد به عنوان نماینده بازیکنان در کنفرانس خبری پیش از بازی با بایرن مونیخ شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

این بازیکن کروات که توانسته با رئال مادرید در سال های ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به قهرمانی در این رقابت ها برسذ تجربه بردن بایرن را نیز داشته و می خواهد برای یک بار دیگر آن را تجربه کند.

کواچیچ در ابتدا گفت:”بایرن یک ترکیب کامل با بازیکنان فوق العاده دارد، پس بازی فردا سخت خواهد بود اما در این مرحله از لیگ قهرمانان اروپا این یک امر طبیعی است. ما تیم خوبی داریم، آنها هم همینطور اما فرق زیادی بین ما و بایرن نیست.”

هافبک جوان آبی ها گفت:”بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا زیباست و می توانیم خودمان را دوباره نشان دهیم، مانند بازی با تاتنهام، این بازی می تواند سخت باشد اما ما آماده شده ایم. تک تک ما این بازی های بزرگ را دوستدارند، پس امیدوارم که از بازی لذت ببریم.”

این بازیکن کروات ادامه داد:”در استمفوردبریج ما لحظات سختی را در این فصل داشته ایم، تیم ها این جا آمدند در خط دفاع ماندن و کار را برایمان سخت کردند، اما بایرن مونیخ این کار را نخواهد کرد. آنها مثل ما بازی خواهند کرد و این یک بازی باز خواهد بود که از آن لذت می بریم.”

وقتی از او درباره عملکردش زیر نظر فرانک لمپارد سوال شد، او گفت:”فکر می کنم که زیر نظر او (لمپارد) خوب بازی کرده ام، اما فکر می کنم که می توانم بهتر باشم. من رابطه خوبی با او دارم و روی نقاط ضعفم که در بازی دارم،  کار می کنم. من با او خیلی درباره بازی ام صحبت می کنم و فکر می کنم که بازیکن بهتری شده ام. اما این معمولا است چرا که بالغ تر می شوم، من برای سنم خوب هستم و این حس خوبی می دهد.”چ