زوما: باید در تمام بازی ها اینچنین باشیم

مدافع جوان و فرانسوی چلسی متعقد است باید بهمراه همبازی هایش در تمام بازی ها متمرکز بوده و سعی کنند پیروز شوند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آخرین بازی که کورت زوما توانست در ترکیب چلسی کلین شیت کند بر می گردد به بهمن ماه و زمانی که آبی ها تاتنهام را شکست دادند و اینبار توانست در برابر تیمی چون لیورپول به کمک تیمش بیاید و کلین شیت دیگری را ثبت کنند..

نتیجه آن بازی نیز همچون بازی دیشب ۲-۰ به سود آبی ها تمام شد. دیشب آبی ها با گلهای ویلیان و بارکلی توانستند بهمراه عملکرد قابل قبول زوما و خط دفاعی تنها مدعی قهرمانی در لیگ برتر را در FA Cup شکست دهند.

مدافع فرانسوی آبی ها در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاه گفت:”همه برای تمام توپ ها می جنگیدمد، همه در هنگام دفاع و حمله می دویدند. این یک بازی خوب برای دیدن بود و فکر می کنم ما بازی خوبی انجام دادیم.”

او اضافه کرد:”هر کلین شیتی خوب است، مخصوصا در مقابل لیورپول. ما می دانیم که آنها بازیکنان فوق العاده ای در خط حمله دارند. آنها تیم خوبی هستند و ما در کار دفاعی خیلی خوب کار کردیم، اما این تنها به خاطر مدافعان نبود تمام ما به عنوان تیم خیلی خوب دفاع و حمله کردیم. ما می توانستیم حتی گل های بیشتری به ثمر برسانیم.”

زوما گفت:”ما خوب بازی کردیم اما نیاز داریم که تمرکز بمانیم چرا که بازی هایی بوده است که ما خوب بودیم و بعضی وقت ها هم متوسط بوده ایم. شاید بازیکنان کمی خسته باشند. منی نمی دانم شاید به اندازه کافی تمرکز نداشته ایم. در برابر لیورپول ذهنیتی را نشان دادیم که باید در هر بازی آن را حفظ کنیم. ما بازی مهمی در روز یکشنبه (در مقابل اورتون)‌داریم، ما باید در خانه ببریم.”

او همچنین درباره عملکرد خیره کننده بیلی گیلمور جوان که از زوما ۷ سال جوان تر است نیز صحبت کرد و گفت:”عملکردش غیر قابل باوری داشت، خیلی بازی بالغی داشت و با توپ و بدون توپ آرام و باهوش بود.او خارق العاده است، در تمرینات هم خیلی خوب است. او اعتماد به نفس زیادی دارد و می تواند حفظ توپ کند. او آینده درخشانی را پیش رویش دارد و تنها باید به سخت کار کردنش ادامه دهد.”