ژیرو: همه کار کردم تا از چلسی جدا شوم

اولیور ژیرو از درخواست جدایی اش در زمستان پرده برداشت که درخواست جدایی اش را به باشگاه داده بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، اولیور ژیرو که در نیمه اول فصل یک بازی های تامی آبراهام در نوک خط حمله آبی ها را نظاره گر بود می‌خواست در ژانویه (دی ماه سال گذشته) چلسی را ترک کرده و به تیمی برود که فرصت بازی داشته باشد.

این مهاجم ۳۳ ساله چلسی در مصاحبه ای با اسکای تله فوت گفت:”من هرکاری که می توانستم را کردم، اما چلسی اجازه خروج به من نداد چرا که آنها شرط پیدا کردن جانشین را گذاشتند. در ۳۱ ژانویه من هنوز امید داشتم که می توانم بروم. خیلی نا امید بودم اما صبح روز بعد آن ماجرا را فراموش کردم.”

وی ادامه داد:”خوشبختانه استراحت زمستانه بود و بعد از یک هفته که می خواستم بروم برگشتم و بازی با یونایتد را داشتیم که من آمدم و گل هم زدم اما با فاصله خیلی کم آفساید بود. سپس گل در برابر تاتنهام بود که من بیشتر در ترکیب اصلی قرار گرفتم. این چیزی است که وجود دارد. مربی (لمپارد) به من قول داد که بیشتر فرصت بازی می دهد و او سر قولش ماند، و من هم سعی می کنم تا از شانس هایم استفاده کنم.

اولیور ژیرو در ژانویه به تیم های اینتر میلان و لاتزیو لینک شده بود و می خواست به تیم کونته برود.

او گفت:“همه می دانند که بیشتر از همه علاقمند به پروژه اینتر میلان هستم.مشکل این بود که خیلی این قضیه طول کشد و تیم های لاتزیو و تاتنهام هم هر دو علاقمند بودند . در انتها سوالی نبود که کجا می خواهم بروم یا دوست دارم بروم یا نه.

ژیرو گفت:“برای رفتن به اینتر با کونته تلفنی صحبت کردم و او من را از زمان حضورش در چلسی می شناخت،او مربی بود که من را به اینجا آورد. او من را به عنوان یک بازیکن دوست دارد پس این یک امتیاز بود، همچنین که اینترمیلان فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود و باشگاه بزرگی است.

او ادامه داد:“من رفتم تا لمپارد را در چهار پنج روز مانده به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در دفتر کارش ببینم تا راه حلی پیدا کنم. او به من شانس داد و من هم آن را قبول کردم. این پایان داستان است. لمپارد به من نیاز داشت.