چلسی کوتینیو را قرضی می خواهد

لمپارد امیدوار است که کوتینیو را به استمفوردبریج آورده و تیمش را برای فصل آینده تقویت کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی و لمپارد که علاقمند انتقال کوتینیو به جمع آبی پوشان لندنی هستند مذاکرات خود با بارسلونا را شروع کرده اند.

با توجه به قیمت ۷۰ میلیون یورویی این بازیکن که توسط کاتالان ها درخواست شده است، چلسی بدنبال انتقال قرضی این بازیکن است تا بعد از سپری شدن ۱ فصل و زیر نظر داشتن عملکرد این بازیکن، در خصوص آینده اش و دائمی کردن قراردادش تصمیم بگیرد. سناریویی که خیلی به مزاج بارسایی ها خوش نیامده و آنها می خواهند بند خرید اجباری را در قرارداد ما بین دو باشگاه بگنجایند.

از سوی دیگر لستر سیتی که این بازیکن را می خواست، پیشنهادش را پس گرفت و از تلاش برای خرید این بازیکن دست برداشت.تیم های اورتون و منچستر یونایتد هم خواهان این بازیکن هستند، اما با توجه به حساسیت هواداران لیورپول به این دو تیم، کوتینیو نمی خواهد در مقابل هواداران تیم سابقش قرار بگیرد.

دیگر تیم لیگ برتری تاتنهام است که دنبال جذب این بازیکن خواهد بود. همچنین پی اس جی نیز مسئله انتقال کوتینیو را پیچیده تر کرده است. چرا که اگر بارسلونا نیمار را بخواهد به نیوکمپ برگرداند، فرانسوی ها کوتینیو را به عنوان بخشی از قرارداد آن انتقال به فرانسه خواهند برد.