صحبت‌های ویالی بعد از شکست دادن سرطان

جیانلوکا ویالی سرمربی و بازیکن سابق چلسی به تازگی از شکست دادن سرطان خبر داد و در خصوص بیماری اش صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، جیانلوکا ویلای که با چلسی توانسته FA Cup را ابتدا به عنوان بازیکن و سپس با سمت سرمربی برنده شود، افتخاراتی چون قهرمانی در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا را نیز با یوونتوس یدک می کشد.

به تازگی ویالی ۵۵ ساله توانسته بعد از ماه ها مبارزه با سرطان از این بیمار پاک بوده و آن را شکست دهد، او در مصاحبه ای با رادیو ۵ بی بی سی انجام داد این روزهایش را به روایت خود توصیف کرد.

مهاجم سابق تیم ملی ایتالیای که تجربه مربیگری در تیم واتفورد را نیز دارد، گفته است که چطور در دوران بیماری وصیعت نامه اش را نوشه و چطور آن روزهای سخت را پشت سرگذاشته.

ویالی گفت که در سال ۲۰۱۸ او از بیماری سرطان خلاص شده بود تا اینکه سال گذشته اعلام شد که او دوباره دچار این بیماری شده است.

این ستاره ایتالیایی که سری آ‌ را با تیم سپدوریا برده است، فکرش را نمی کرده که بتواند برای بار دوم این بیماری را شکست دهد و این موضوع او را وادار به نوشتن وصیعت نامه کرده بود. او گفت:”شما بعد از نوشتن دارایی هایتان می فهمید که آنها فقط چیزهایی مادی بوده است، ما بیشتر از آنها هستیم، من خانواده دارم، من عاشق همسرم، دختران و دوستان هستم، کسانی که من را دوست دارند و برایم دعا کردند و انرژی های مثبت فرستادند.”

وی اضافه کرد:”آنها چیزهایی است که نمی توان در وصیعت نامه نوشت، نوشتن وصیعت نامه کمک می کند تا دارایی ها را بچینید، اما واقعا اینکه چه چیزی می نویسید مهم نیست.”

ویالی در حالی دوره های درمانش را سپری می کرد که باید به عنوان کارشناس جلوی دوربین می رفت.