کارلوس: در آستانه انتقال به چلسی بودم

روبرتو کارلوس در مصاحبه ای فاش کرد که در سال ۲۰۰۷ به امضای قرارداد با چلسی خیلی نزدیک شده بود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، دفاع چپ پای معروف رئال مادرید و تیم ملی برزیل فاش کرد که در سال ۲۰۰۷ با رومان آبراموویچ و پتر کنیون (مدیر اجرایی وقت) ملاقات داشته است و خود را آماده می کرد تا به عنوان بازیکن آزاد راهی استمفوردبریج شود.

اسطوره برزیلی گفته است که خیلی به چلسی نزدیک بود و در لحظات آخر این انتقال منتفی شد. کارلوس در آن زمان قراردادش با رئال به پایان می رسید و بعد از کسب ۱۱ جام با آنها در آستانه جدایی از سانتیاگوبرنابئو بود.

این بازیکن قدرتمند، گفت:”من دو پیشنهاد داشتم، فنرباغچه و چلسی، انتقالم به چلسی نشد پس با فنرباغچه امضا کردم. اما با چلسی خیلی نزدیک بودیم و دقیقا توافق کرده بودیم و من فقط باید به آنجا می رفتم و قراردادم را امضا می کردم.”

وی ادامه داد:”یک هفته قبل از این بود که با فنرباغچه امضا کنم و به پاریس رفته بودم تا رومان آبراموویچ و پتر کنیون را ببینم، متاسفانه در لحظات پایانی یکسری چیزها درست نبود و دقیقا قبلا نهایی شدن انتقال نشد، این اتفاقات در فوتبال می‌افتد. یک مشکلی با وکیل بود. همه موافق بودیم و من ۱۰۰ مطمئن بودم که در لیگ برتر خوب کار خواهم کرد و می تواند با شخصیت من سازگار باشد.”