دلیل غیبت برخی بازیکنان در تمرینات

برخی از بازیکنان در فاز اول تمرینات تیمی غایب بودند و غیبت کانته در روز دوم خبر ساز شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هافبک جنگنده تیم چلسی که در روز سه شنبه تست کرونا اش منفی بود، بعد از یک روز حضور در تمرینات تصمیم گرفت تا برای امنیت سلامت خود در کوبهام حاضر نشود.

فرانک لمپارد نیز به این بازیکن اجازه داد تا در روز چهارشنبه تمرین نکند و از تصمیم او حمایت کرد تا این بازیکن تمریناتش را همچنان در خانه ادامه دهد.

کانته ۲۹ ساله این فصل را با یک مصدومیت طولانی مدت شروع کرد که در اوایل اسفند ماه از آن رها شده بود، این بازیکن به نظر می رسد برخلاف سبک بازی اش از نظر جسمی خیلی زود مصدوم می شود، او حتی قبل از بازی با منچستر سیتی در رختکن به زمین خورد و مصدوم شد.

او که برادر بزرگترش را به خاطر ایست قلبی پیش از جام جهانی سال گذشته از دست داده است، او همچنین وقتی ۱۱ سال بیشتر نداشت، پدرش از دنیا رفت تا او حالا نخواهد سلامتش را به خطر بیاندازد.

کالوم هادسون اودوی نیز روز چهارشنبه در تمرین به خاطر عدم سلامت کامل (غیر از ویروس کرونا) غیبت داشت، او هم که حاشیه ای چند روز پیش داشت و به خاطر دیدار شبانه با یک مدل در لندن دستگیر شده بود گمانه زنی ها را برای عدم آزادی او پررنگ تر کرد که این شایعه درست نیست.

تامی آبراهام نیز دیگر غایب تمرینات است که نمی خواهد در تمرینات تیمی شرکت کند، او به خاطر پدرش نمی خواهد ریسک ابتلا به کرونا را بکند. او خودش اینچنین گفته است:”پدر من آسم دارد، پس اگر من به به لیگ برتر برگردم و من این بیماری را بگیرم و با خودم به خانه ببرم، بدترین اتفاقی که ممکن است می افتد. آخرین چیزی که من می خواهم گرفتن این بیماری و یا تماس با کسانی که این بیماری را دارند است.”

عدم تمایل بازیکنان برای حضور در تمرینات تنها درگیرتیم چلسی نشده است و دینی کاپیتان تیم واتفورد نیز به خاطر کودک ۵ ماهه اش نمی خواهد ریسک کند، دنی رز مدافع نیوکاسل نیز گفته بود که با بازیکنان مانند خوکچه هندی رفتار می کنند.