لمپارد: امیدوارم پدرو و ویلیان بمانند

سرمربی تیم چلسی امیدوار است ویلیان و پدرو را تا پایان این فصل لیگ برتر در اختیار داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، با توجه به اتمام قرارداد ویلیان و پدرو در ماه جاری این بازیکنان حق انتخاب دارند که چلسی را ترک کرده و یا با آبی ها این فصل لیگ برتر را به پایان برسانند.

فرانک لمپارد در کنفرانس خبری روز گذشته اش که به خاطر شیوع ویروس کرونا به صورت اینترنتی انجام شد، در خصوص وضعیت این دو گفت:”ما می خواهیم که آنها قراردادتشان را تا پایان فصل تمدید کنند، در این مورد من هر دو طرف را در نظر می‌گیرم، من بازیکنان را تک به تک در نظرمی‌گیرم چون من هم در این شرایط بوده‌ام و اگر این اتفاق بیافتد از آن ممونم و احترام می‌گذارم.هر دوی آنها به خوبی در دورانی که در باشگاه بودند در خدمت بوده‌اند و من به جز واضح صحبت کردن با آنها کاری نکرده‌ام.”

وی ادامه داد:”پس ما تلاشمان را کرده‌ایم که این تمدید صورت بگیرد. بازیکنان باید خوشحال باشند، ما هم باید خوشحال باشیم. ما این را شفاف گفته‌ایم و امیدواریم که بتوانیم تکلیف را تا ۲۳ ژوئن مشخص کنیم(هفته آینده) چون آن روزی است که باید تصمیمان را گرفته باشیم.”

لمپارد گفت:”می‌خواهم لیگ را با همان بازیکنانی که شروع کرده‌ام به اتمام برسانم، آنها بازیکنان مهمی برای ما هستند. نزدیکان ما این را می دانند، پس ما مذاکرات را ادامه می‌دهیم و امیدواریم که آنها بمانند.”