لمپارد: می‌توانست بازی راحتی باشد

فرانک لمپارد از عملکرد تیمش در نیمه دوم ابراز رضایت کرد و معتقد است تیمش می‌توانست برد راحت تری داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد پس از پیروزی تیمش در مقابل استون ویلا در خصوص مسائل مختلف این بازی و عملکرد تیم و بازیکنان صحبت کرد.

چلسی که نیمه اول را شکست خورده به اتمام رساند، توانست با دو گل پولیسیچ و ژیرو بازی را برگردانده و سه امتیاز این بازی را کسب کند. لمپارد در این خصوص گفت:”ما شخصیت فوق‌العاده‌ای از خودمان نشان دادیم و از کیفیتی که در نیمه دوم نشان دادیم و برنده شدیم، خوشحالم.”

سرمربی چلسی گفت:”من فکر می‌کنم ما در طول بازی خیلی خوب توپ را جا‌به‌جا کردیم و تمام موقعیت‌ها را مال‌خود کرده بودیم، داستان این بازی شبیه خیلی از بازی‌های این فصل ماست، ما بردیم وگرنه الآن باید انتقاد میکردیم.”

لمپارد همچنین درباره عملکرد بازیکنانش بعد از بازگشت به میادین، گفت:”کمی گرفتار شدیم اما با بازیکنان صحبت کردیم و با آنها درباره راه حل صحبت کردیم تا گرفتاری‌ها. ما باید مطمئن می شدیم که توپ را خیلی سریع جا‌به‌جا می کنیم و حملاتمان را روی دروازه‌یان ادامه دهیم و طوری باشد که از این کار خسته نمی‌شویم و می خواهیم برای استون‌ویلا مشکل ساز شویم. ما این کار را کردیم و من امید برگشتن به بازی برایم بیشتر می‌شد. بازیکنان باید باور داشته باشند که می‌توانند. ما استحقاق برد در این بازی را داشتیم چرا که ما خیلی مالکیت توپ را داشتیم.اگر متمرکز تر بودیم، بعد از ظهر راحت تری داشتیم.”