لمپارد: پولیسیچ هم مانند هازارد است

فرانک لمپارد در تمجید از ستاره جوان تیمش او را بازیکنی شبیه به ادن هازارد نامید و ابراز امیدواری کرد که روند رو به پیشرفت خوبی داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پولیسیچ که بعد از بازگشت دوباره لیگ برتر توانسته برای تیمش مهره محسوسی باشد، امید این روزهای چلسی و لمپارد است که بتواند جای خالی ادن هازارد را در ترکیب آبی ها پر کند.

از این رو فرانک لمپارد در مصاحبه‌ای با اسکای‌اسپورتز گفت:”هر دوی آنها می‌توانند از بازیکنان عبور کنند و تماشایی هستند، ادن (هازارد) این کار را اینجا انجام داد که خارق العاده بود.”

لمپارد ادامه داد:”من نمی خواهم آنها را با هم مقایسه کنم، اما در عین حال نمی خواهم چیزی را از پولیسیچ کم کنم. چیزی که او نشان داده است قدرت ذاتی و سرعت درییل زدن بود. قدم بعدی برای او بهتر شدن در تمام کردن توپ‌هاست، گل های بیشتر و پاس گل‌های بیشتر، اما از وقتی که دوباره لیگ شروع شده است، او این را هم نشان داده است.”

سرمربی آبی ها گفت:”ما در این فصل مشکل مصدومیت داشت ولی او بازیکن خوبی است، واقعا خوب است و من از داشتن او خوشحالم.”

از این رو خود کریستین پولیسیچ در مصاحبه ای گفت:”ادن برای چلسی یک بازیکن شگفت انگیز بوده است، او در سطح جهانی است، نمی خواهم با او مقایسه شوم، من فقط سعی می کنم که خودم باشم.”